Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-02-17 23:37:23
Nejhorší byla nepřesnost přihrávek ,tolik ztracených jednoduchých míčů jsem už dlouho neviděl.Vynikající napadání a získání balonu ,ale hned vzápětí jsme toho nedokázali využit.Prostě soupeře nedokážeme překvapit.První poločas špatný ,zase hra do stran a dozadu .Druhý poločas už byl lepší.Zápas nevyšel vůbec Traoremu ,vše brzdil a nedokázal se prosadit jako v předcházejících dvou zápasech .
2022-02-18 00:19:58
Chyba bola, že tam nebol Dest od začiatku. Traorému chýbal hráč na spoluprácu, od Minguezu chýbali nábehy do tandemu a ani nevyužíval voľný priestor tým, že Traorého zdvojovali. A čo sa týka Ferrana, je síce pekné že sa vie dostať do šance, ale musí ich začať premieňať. Napr. aj v zápase s Atletikom mal 3 veľké šance a tri krát zluftoval, ale paradox je, že z toho bolí góly. Tým len chcem poukázať na to, že dnes to nebola výnimka. Verím mu, že to prelomí a potiahne nám v iných dôležitých zápasoch. A v poslednom rade tam mal byť Luuk minimálne o 20 minút skôr.
2022-02-18 02:21:01
Nerozumel som xaviho striedaniu Dovtedy najlepsieho utocnika da dole a necha tam torresa ktory za cely zapas neurobil jednu vec dobre. Ani tu penaltu dobre nekopol. Skoda lebo sme boli jasne lepsi. Frenkie ukazal ze moze v pohode nahradit slimaka
2022-02-18 08:31:10
Ja sa vyjadrím len k tej penalte, on si počkal na pohyb brankára, tak preto to nebolo presne k tyči. Kopol to na štýl Jorginha alebo Fernandesa.
2022-02-18 11:12:30
To čo včera Torres zahodil je doslova na smiech. Ten chalan, ospevovaný pred prestupom ako superstrelec, nedokáže trafiť bránku ani s piatich metrov. Už po polčase mal byť striedaný. Taký jalových útočníkov máme dosť na to aby si aj oni zahrali. Včera aspoň ukázal, že Xavi v nasledujúcom zápase musí poriadne porozmýšľať, či ho postaví do základu a či vôbec ho postaviť.
2022-02-19 15:01:38
Je to mladý chalan a ešte má všetko pred sebou........ale podľa tvojich úvah už je na odpis, pretože z tých 3-4 góloviek nedal ani jednu! Nechápem, prečo také jednoznačné odsúdenie Torrésa..........