Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-02-28 08:47:55
Adamu bych určitě nedal mezi "nejhorší" , mně se jeho hra stále líbí. V celém zápase si Bilbao prakticky neškrtlo s jednou hlavní vyjímkou-za stavu 0:0 se mohla kopat penalta po faulu Araucha a nikdo by se nemohl divit, protože šel rukama po hráči zcela mimo míč. Následně jsme dali první gol. Jinak Bilbao rohy: 0, goly 0 ... a to si ještě myslím, že Barca nehrála až v takovém nasazení jako proti Neapoli. Obrovský vliv na hru má taky Auba, který je jednak schopen dát gol z pološance a jednak je neskutečný do kombinace-hráč zadarmo-snad mu to vydrží :)
2022-02-28 08:50:40
Najlepsie- sebadovera muzstva ide hore,dokazeme na ihrisku robit veci ktore boli este prednedavnom nemyslitelne.Xavi dokazal hracov presvedcit co chce hrat a ako to na ihrisku urobit.
2022-02-28 09:06:48
Mne sa velmi páčilo ako zahral aj Dest na LB , ukázal rýchlosť , bojovnosť a snažil sa aj kombinovať. Na tento zápas bola radosť pozerať, tie rýchle kombinácie aj z nemožného boli fantastické. Bolo vidieť, že hráči si to užívali a bavili sa hrou keď si niekoľko krát dovolili pätičku a podobné srandičky. Toto je tá Barcelona ktorú chceme
2022-02-28 09:27:44
Mali sme nudné chvíle ale po striedaniach šla hra do krásy. Hravý futbal, útočný paráda.
2022-02-28 09:34:49
Traore zahrál líp než třeba Alves. Celkově se mi ale zápas líbil a všichni hráli super
2022-02-28 10:35:29
Včera bol zážitok sledovať výkon Barce. Bolo to krásne divadlo ale to čo predvádzal Pedri, to mi strašne pripomínalo Messiho v najlepších rokoch. Ten chalan má neskutočnú techniku, odvahu a istotu. Lopta mu sedí na nohe ako prilepená a dokáže sa dostať aj z tej najväčšej šlamastiky. Tento chalan raz získa zlatú loptu, o tom som presvedčený. Horšie je to s Adamom a Torresom. Adama akosi upúšťa zo svojej snahy útočiť po pravej strane a včera pri mnohých akciách zastal a s chôdze sa snažil robiť kľučky. Torres, tak ten zatiaľ nedokáže dať gól ani s 1000%-ej šance. Ak naďalej bude takto neefektívny, tak zostane na lavičke. Včera sa mi veľmi páčil aj Dest, Stíhal všetko, útočiť, brániť kombinovať len ešte musí zlepšiť centre, pretože mnohé z jeho pokusov buď súper zblokoval alebo išli za bránku. Celkove ale včera parádny výkon celého mužstva.
2022-02-28 10:56:20
Pedriho už porovnávaju s Messim,aj včera komentátor ,a nie náhodou
2022-02-28 11:00:41
A inak vsima si tu niekto aj Ter Stegena a jeho mnohe zlé rozohrávky, ten by si mal tiež trochu odpočinuť
2022-02-28 11:31:12
paci sa mi, ake je hrobove ticho okolo dembeleho. nebojte sa, kludne ho chvalte:)
2022-02-28 11:50:41
Určite by som nedal Ferrana a Adamu k najhoršiemu. Keď už, tak efektivitu Ferrana a slabší výkon Adamu
2022-02-28 14:28:13
Píšete tu o jednej Adamovej kľučke doprava, ale nevšimli ste si čo urobil v druhom polčase, keď z pravej strany sa prekľučkoval do stredu, potiahol loptu a prihral do šance? To, že nebola premenená na gol on už nemôže. To bol perfektný dribling okorenený jeho rýchlosťou a silou.