Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-03-11 06:33:46
Tazko sa vyzdvihuje pri takomto vykone,ale ja som videl napr na Destovi aky je odvaznejsi oproti minulosti,vidno tam potencial ze z neho moze byt vyborny hrac,snad ho prilis nebude brzdit nasadzovanie Daniho.
2022-03-11 06:46:13
Xavi síce po prestávke vymenil 3 hráčov ale vôbec to nezmenilo tvár hry. Čakal som ze zareaguje zmenou taktiky ale nestalo sa, stále sme hrali to isté. V tomto musí ešte popracovať nie len vymeniť hráčov a stále hrať to čo nefunguje
2022-03-11 07:19:01
cely zapas vyzeral ako podcenenie supera, a ked sme chceli zacat hrat, tak uz to neslo...dnes sme to "prehrali" este pred zapasom v hlavach (prehru myslim to, ze sme doma nevyhrali a nespravili si naskok)
2022-03-11 07:34:30
Inak len mne liezlo na nervy jak komentatori ospevovali vykon galatasarayu? Ved hrali cisty beton.. To je jak ospovevoat chelsea 10 rokov dozadu.
2022-03-11 08:36:20
Mám Xaviho rád, ale tohle by nemusel říkat, i soupeř měl šance a remíza je celkem spravedlivá, pokud beru počet šanci.
2022-03-11 09:09:37
Túto to zhodnotil vyborne "Myslím si, že naše útoky neboli veľmi dobré. Centre neboli presné, rovnako finálne prihrávky a strely z diaľky. V takýchto zápasoch, keď sa súper bráni hlboko, je potrebné rýchlo nájsť cestu k bráne. To sme neurobili a súper sa vďaka tomu cítil čoraz lepšie. Nie je to pre nás krok späť, nič sme neprehrali. Vycestujeme na odvetu, aby sme vyhrali." a vaše plakanie ze postaví bcko? Aké bcko sú to hráči všetci prvého tímu nikto z nich nebol debutant takéto zápasy sa proste dejú vo futbale ma ich aj city aj Madrid a každému silnejšiemu tímu sa takýto zápas prihodil a potom keď vyhráme znovu ako v Neapole nezabudnite ze hukat ako úžasné hráme a na tento zápas si nikto nespomenie
2022-03-11 11:12:02
Nechápu ty výkyvy formy. Jednou hrajem bez chyby a po týdnu tohle
2022-03-11 15:25:24
Nudny futbal- o nicom,kto nepozeral vobec o nic neprisiel,vobec nema co lutovat.
Debo zase uplne o nicom,jedine co ma potesilo,ze som videl chytat Iňakiho Peňu a ako chytal.Super! Dufam,ze sa Xavi tiez zbadal a bude Te Stegenovi konkurenciou/vcera zase nic nechytil...,esteze bol ofsajd/