Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-03-20 12:08:17
Keď som si čítal tie komentare fanušikov madridu na instagrame tak to je že : Barca je slabá, nemajú na nás...to bude ďalšia výhra...Trz by som si prial a aj verím že ich vieme dať a ptm chcem vidieť ako si budu otvarať hubu lebo od januára sme sa výrazne posunuli.
Vamooos Barça poďme do nich!❤️?
2022-03-20 12:11:54
Ter Stegen
Alves Araujo Piqué Alba
Pedri Busquets FDJ
Adama Aubameyang Ferran
Bude to ťažký zápas, tipujem remízu.
Nie som si istý,že či budú vedieť udržať Viniciusa ??
2022-03-20 12:24:17
Moja zostava: ter stegen - araujo - pique garcia alba - sergio pedri gavi - dembele auba ferran
2022-03-20 12:30:29
No neviem,Dani by mal brániť akože Viniciusa jr????
2022-03-20 12:33:52
Dnešný zápas na Bernabeu bude veľmi ťažký, už len kvôli dívakom. Pevne verím, že im máme čo vrátiť, hlavne kvôli minulému EL Clasicu, kedy sme neboli v takej forme, v akej sme teraz, ale po sumáre celého zápasu sme boli oveľa lepším tímom. Taktiež už ma unavuje to ich štastíčko, keď celý čas tlačíme na bránu, strielame ako sa dá(no stasticko nám nepraje) a oni z jedného protiútoku a jedinej strely dajú gól…. + upozorňujem vopred (hlavne pre hejterov), že dnes 100% Alves bude hrať v základe, teda na jeho strane bude ako ináč Vinicius Junior !!! Čiže to bude riadne bolieť, keďže Alves má ešte stále kvalitu, no rýchlostnú až tak nie. Forca Barca ;).
2022-03-20 14:05:50
Podľa mňa je môže to byť aj tak ze Araujo bude hrať PO a Garcia s Piquem stopéry, aby Dani nemal súboji s vinim aj to možnosť podľa mňa
Miguel1988 Premium
2022-03-20 18:25:33
Ahoj, prosím mohli byste mi poradit? Chtěl bych koukat online, klidně bych se i někde zaregistroval, ale nevím kde je to nejjednodušší a dobrá kvalita ... ??? Prosím o doporučení, díky moc a Visca El Barca ?