Najhoršie: Veľmi veľa nepremenených šancí. Kľudne sme im mohli dať 6 a viac
kluc Premium
2022-03-20 23:48:11
no rozostavenie a aj zostava si myslím že bola jasná každému tu na fóre :D možno na jedného hráča...
2022-03-21 00:09:35
Najhoršie bolo zvyšných 15 ci 20 minút kedy sme robili veľa chýb, chlapci už to zabalili a robili si co chceli, real potom začal mať viac šancí
2022-03-21 06:15:48
Nechápem, že sa Vám máli výsledok 4:0. Pochopím hráčov keď vyhrávajú nad Realom 4:0 tak sa snažia zbytočne sa nevybíjať v nezmyselných útokoch len aby sme im dali ešte ďalšie 3-4 góly. Treba myslieť na nasledujúce zápasy a hlavne na to, aby sa niekto zbytočne nezranil. Za mňa fantastický výkon a absolútna nadvláda nad Realom. Takto perfektne a účelne som Barcu už dááávno nevidel hrať. ??????????
2022-03-21 06:25:32
Musím pochváliť Erica Garciu. V posledných 2 zápasoch mu to vcelku šlo. Hlavne s loptou bol fakt úžasný.
2022-03-21 06:43:54
Kdyby hrál benzema, a ancelotti se nezblaznil že bude experimentovat takhle s rozestavenim tak je to určitě jiný zápas.nicmene gratuluji k výkonu šli jste strašně nahoru skvele nakoupili a zabudovali mladíky.klobouk dole před xavim snad nás ještě neoberete o titul, myslím že za celou sezonu bychom si ho zaslouzili
2022-03-21 07:15:05
najlepsie: vyborny KOLEKTIVNY vykon, najhorsie: reprepauza
2022-03-21 08:31:58
Bola to fantázia,erím že tak pojde dalej
2022-03-21 11:30:50
Po takomto zápase sa ťažko niečo kritizuje, no pár vecí by som možno našiel. Myslím, že sme mohli striedať skôr, pretože po štvrtom góle sme už išli len tak na 20 - 30 %. A bohužiaľ musím poukázať na Nica. Chalan za tých 10 minút čo bol na ihrisku pokazil všetko do čoho sa pustil. A od kedy sa stal súčasťou A-čka idú jeho výkony dolu vodou. Ak to bude s ním takto pokračovať, tak by sme ho mali v lete predať.