Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-04-08 06:53:15
Pokuď by jsme na tréningu makali tak, aby jsme na tom byli fyzicky tak dobře jak Frankfurt, tak by jsme mohli porazit každého.
2022-04-08 07:50:17
Tak slaby vykon z nasej strany , na ziadneho z nasich hracov nemozno povadat ze hral dobre. Ako by vsetci pod nejakou drogou, chyba na chybu, nepresnosti, rekreacne tempo, zufale to bolo.
2022-04-08 08:01:42
Ku súperovi len toľko, že hrali naozaj dobre, boli dobre organizovaní a hrali takú klasickú hru akou sa posledné roky prezentujú nemecké tímy. Naozaj pekný futbal s rýchlym prechodom do útoku. Zato my sme sa nevedeli dostať ku svojej klasickej hre. Je pravdou, že to bolo zapríčinené aj tvrdou a dôraznou hrou súpera no my sme veľa krát lacno strácali loptu alebo riskantne a nepresne prihrávali, čo je voda na mlyn takýmto rýchlym súperom. Do odvety má Xavi nad čím rozmýšľať ale verím, že on to dokáže správne namiešať. Začal by som možno so štyrmi záložníkmi aby sme získali prevahu v zálohe plus Albu by som pri našich útokoch posúval, čo najbližšie k Busquetsovi aby mu pomáhal s rozohrávkou a pri brejkoch. Ideálne by som možno začal aj bez bez Busiho. Chce to súpera nejako zaskočiť, či už rýchlostne alebo takticky.
jirkam Premium
2022-04-08 09:14:09
A hlavně funkční zálohu,ne tu mateřskou školku
Marian Premium
2022-04-08 10:38:36
K trávniku asi toľko, že v Barcelone bolo v zime okolo 10 stupňov a vo Frankfurte mrzlo, takže s tým nič neurobia, až bude teplejšie, porastie tráva lepšie aj v našich končinách.
2022-04-08 13:59:48
Ako nic v zlom ale Barcelona vcera mohla dostat minimalne 3 kusky. To ze Barca neprehrala je tak trosku stastie. Snad doma zaberie.