Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-04-11 06:26:27
Výkon aký sme predviedli do 60 minúty nám proti Frankfurtu nebude stačiť, aj keď Frankfurt včera doma prehral s Freiburgom 1:2. Dúfam, že sa do čtvrtka pozbierajú, pripravia sa kvalitne na zápas a výhodou by nám mal byť aj domáci kvalitný trávnik a hlavne fanúšikovia. Verím, že postúpime.
2022-04-11 06:52:19
Luuk de Goat ?
2022-04-11 07:10:28
Clement pomohol s vyburcovanim Luuka k vitaznemu golu, teda vlastne Clement bol MOTM ?
2022-04-11 07:37:14
No přímo Superhero. ?
2022-04-11 08:03:46
Přesně, je to hlavně morální výhra, neskutečnou houževnost předvedli hráči Barcy... A je úplně jedno, proti kolikátýmu týmu v tabulce hrajete... Je utopie a fotbalová neznalost si myslet, že proti poslednímu je zápas jednodušší než proti prvnímu... Ukažte mi za poslední roky tým z předních světových lig, proti kterému byly nařízeny 3 (!!!) penalty a dokázal i tak vyhrát zápas... Jedna z největších výher letošní sezony. Gratulace!
2022-04-11 09:03:36
Prvý polčas to bola hanba a trapnost a nad týmto sa musia zamyslieť prečo sa hráčom nechce behať a hrať a z toho plynu obrovské chyby v rozohrávke a potom nefunguje záloha a super nás úplne prehráva najprv Frankfurt a teraz aj Levante
2022-04-11 09:13:17
Těžce vybojované tři body, to je taky znak, že tým začíná být i psychicky velmi silný. Vím, že po bitvě je každý generál, ale když jsem viděl před zápasem sestavu, přesněji tedy zálohu, tušil jsem, že to bude průser. Pro mě nejsou ani FDJ ani Nico tolik tvořiví a průnikoví hráči. I když je dobré hráče točit, tady to bylo asi moc. Pak jsem si při střídání Lengleta říkal, proč zasahuje do fungující stoperské dvojice a nedá tam raději Minguezu na pravý kraj. No a šup, za chvilku úplně zbytečný faul od Lengleta :) Ale super, hráči bojovali a díky za Luuka, ten jeho přístup je neuvěřitelný.