Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-04-15 01:30:43
Pýtam sa, koľko krát ešte dostaneme na hubu od nemeckého celku aby sme pochopili že tikitaka je už dávno pasé. Videli sme čo nám robili chlapci z Frankfurtu a Knauf ktorý si z Albu spravil kuželky :D Viac ako prešpekulovaná taktika je v dnešnom futbale preferovaná sila, priamočiarosť, agresivita a dynamika. Len u nás sme akosi stále za opica pretože DNA Barcelony je viac ako hoci čo iné :D vidím, rozsekal nás 9 klub v nemecku..:D Ale zasa dobrý výkon podľa mňa podal Gavi, Dembele, Torres, Araujo možno až moc premotivovaný niekedy
2022-04-15 01:54:48
Trapas celý dvojzápas
2022-04-15 01:59:17
My sme celu EL flakali ako sa dalo. Prvy zapas stacilo i pijanko na pol plynu. :)
2022-04-15 08:14:19
Veľmi zlé výkony v oboch zápasoch proti Frankfurtu. Nerozumiem tiež tomu neustálemu verklíkovaniu od Xaviho, že našim prvoradým cieľom je byť top 4. To je pre mňa samozrejmosť, cieľom malo byť vyhrať EL a okrem toho skončiť nieže v top 4, ale najhoršie na 2. mieste.
Viem, že na RB na výber v EL moc nemáme a Dest sa vracal po zranení, ale dať tam Minguezu, ktorý mesiac nehral bol zlý ťah. Myslím si, že sám by som oveľa horšie ako on nezahral.
Ignorácia FDJ mi tiež príde zvláštna, je super do kombinácie a on začne na lavičke. Som sklamaný, pevne som veril v postup do semifinále a potom aj finále. Keby to bolo vypadnutie po dobrom výkone s drtivou prevahou a 20 strelami na bránu, tak je to iná káva ako takýto hanebný výkon.
Každopádne však budem pozerať a fandiť aj pri ďalšom zápase.
2022-04-15 08:41:35
Velmi jednoduche. Chyba nam trvala kvalita. Ziaden travnik nie je na vine, kvalita a to je vsetko
2022-04-15 09:13:03
Netrpis nahodou amneziou ?
2022-04-15 10:10:47
Bola to zial hanba ako hrom. Zasa. Dolezity zapas a Barca sa zosype... Zasa. Proste Tiki Taka sa moze strcit do riti. Buchat sa do srdca pre DNA Barcelony , udrzanie si tejto pinkačky silou mocou... Trapas. Treba sa naucit konecne rychly Powerftbal, brejky hrat atd.
2022-04-15 10:42:16
Podla mojho skromneho nazoru bol rozdiel v tuzbe. Eintracht proste CHCELI, ci uz hraci alebo fanusikovia. My sme na druhej strane nastupili len na dalsi zapas, bez akejkolvek pevnej vole ci vasni. A nech mi uz nikto nehovori o drzani lopty, ktory nikdy nerobi ziaden rozdiel.
2022-04-15 12:18:19
Podla mna bol hlsvny dovod prehry penalta v 3 minute, ktora vsetko zvratila. Nas z kona zhodila a na kona zdvihla Frankfurt. Tym sa vsetky nase plany, taktika zmenili, frickovia zacali branit a cakali na chybu aby mohli v brejku zautocit...a to bol zaciatok konca....inac tu penaltu rozhodca vobec nemusel odpiskat, takych subojov s rukami je v kazdom zapase vela z kazdej strany...a nakoniec keby Busquets nebol v ofsajde o dlzku kopacky mohlo byt predlzenie a to by dopadlo inak ako zapas...a ten ich gol doma a tu druhy a treti, neverim ze take davaju pravidelne....skratka aj velmi velka davka stastia.....