Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
marko31 Admin
2022-04-15 13:35:16
Hraci ako adama, depay nas nikam neposunu. Aubameyang ma svetle zablesky, ale to najlepšie ma za sebou. Mingueza preč, potrebujeme spickoveho ľavého obrancu, plus kvalitný zaskok na pravu stranu k destovi. Keby bol včera kazdy tak zdravo nahnevaný jak dembele, mozno to nemuselo tak skončiť. Snáď ostane. A ešte dúfam ze pique minimálne rok potiahne. Pedrimu prajem skoré uzdravenie
2022-04-15 13:37:20
Možno by si vo všeobecnosti zaslúžili aj nižšie známky, aspoň väčšina hráčov, minimálne za to, že svoju snahu obliekli do neviditeľného plášťa Harryho Pottera, lebo ju nebolo vôbec vidno ...
Fajn, že po celý zápas mali prevahu v držaní lopty, ale na rozdiel od iných zápaov, kde mali taktiež vysoké % držania lopty, si včera nedokázali vytvoriť šance a to možno môže ísť na Xaviho hlavu, lebo hrať po celý zápas centre z krídel, keď súper mal 3 stopérov, no hm, fajn, ale keď to nefunguje, je tam potreba asi niečo zmeniť ...
Nebol to ani zápas, že by jasne dominovali a prišli 3 rýchle kontry a boli z toho 3 góly, ale to bola kontra za kontrou, z ktorej mohli byť kľudne ďalšie 3 góly ...
Záloha vypojená, s obranou takmer bez spolupráce v rozohrávke, snažil sa rozohrávať Busi, ale bolo to málo ... a keď si zbiehal po lopty Dembelé alebo Auba, tak to bol už masaker ... povedal by som, že zápas sa prehral v strede ihriska, kvôli nedostatočnej podpore obrancov, špeciálne krajných ...
Hrozný zápas, ďalší krok späť
2022-04-15 13:37:38
Na Albovi a Busquetsovi vidno vek a že už to nezvládajú, Mingueza málo hrá, preto taký slabý výkon a nie je krajný obranca.... Pedri zase zranenie ? Garcia hlúpa chyba na začiatku... Dembelé sa len ukazuje iba aby si vybojoval dobrý plat v klube,kde prestúpi ? Ferran unavený, Aubameyang skôr striedať s LDJ
2022-04-15 14:26:41
Ja som včera zápas pozeral do neuznaného gólu Busquetsa. Po ňom som sa už na to nemohol pozerať a priznám sa, stratil som aj poslednú štipku nádeje obratu. Na ten výkon sa nedalo aj tak pozerať. Jediné čo som si zo zápasu odniesol je poznanie, že Mingueza, Traoré a Depay sú nám nanič. Obrana potrebuje poriadne vystužiť a posledné dobré výkony boli iba tým, že Xavi dokázal hráčov vyburcovať, ale na trávniku hrajú iní jedenásti hráči a v poslednom čase horšie a horšie. Jediné o čo teraz už môžeme bojovať, je iba umiestnenie v La Lige tak, aby sme sa dostali do LM. Nič iné už v tejto sezóne nemôžeme získať.
2022-04-15 15:00:17
Sú dobre dní bolo ich veľa ale prídu aj zle hotovo netreba riešiť kdo čo proste deň blbec a hotovo
2022-04-15 15:20:15
Po dobrých výkonoch v poslednom čase je tú prehru ťažko stráviť. No faktom je to, že raz musela prísť. A nakoľko prišla v Európskej lige tak znamená náš koniec v súťaži a aj koniec nádejám na zisk trofeje behom tejto sezóny. No či by sme prehrali s Frankfurtom alebo v lige s Levante je viac menej jedno. Najdôležitejšie bude to či sa Xavi dokáže s tej prehry poučiť a vrátiť hráčom hernú pohodou ktorou sme oplývali pred reprezentačnou prestávkou. Teraz sa ukáže to či je Xavi skutočne schopný tréner alebo tie výsledky boli iba krátkodobé zlepšenie. Treba si však uvedomiť aj to, že ešte pred pár mesiacmi sme všetci nadávali a hovorili, že z EL nás vyradí už Neapol a v lige neuhráme ani to štvrté miesto.
Netreba panikáriť a už vôbec nie nadávať na hráčov. Ale naopak treba stáť za tímom a veriť tomu, že sa hráči aj s trénerským tímom z tohto neúspechu poučia. Predsa len v tíme máme veľa mladých talentovaných hráčov, ktorý sa stále učia. Našich mladíkov ešte čaká pár rokov kým sa dostanú do fázy kariéry keď sa od nich budú očakávať tituly a trofeje.
2022-04-15 15:52:24
Co ten Mingueza, ze dostává takovou sodu? Počítám, že za to, ze jeho strana horela. Já teda bohužel neměl tentokrát čas se dívat, ale co jsem viděl sestřih, tak u inkasovaných branek nic neposral a Frankfurt to koncertuje přes Kostice vždycky a on takhle drtí skoro každý tým(jeho čísla to dokazují), takže jestli hned od druhé minuty byli v Hypu, tak logicky se jim.. Ale vlastně to je jedno stejně je jasné, že s ním Xavi nepočítá, takze čím dřív bude zpeněžen tím lépe... Pff ten letni prestupak bude mazec celkove.. Jinak snad to kluky nesloží a dohrajem Ligu se ctí a naladěním na tu příští v tom nejlepším rozpoložení..
2022-04-15 15:58:02
podľa mňa aj tento zápas ukázal, že treba súrne posilniť LB. Alba ak by mal adekvátnu konkurenciu podľa mňa by si už v základe tak ľahko nezahral.
2022-04-15 16:44:54
Penalta na začiatku zápasu poznačila celý zápas taka hlúpa penalta v podaní garciu neskutočne niečo
2022-04-15 18:55:24
Zamna co som doteraz videl tak hra je lepsie lebo prisiel xavi ktorý doniesol energiu a radosť, co ale nieje riešenie, stale si ide to svoje o tiki take co uz sorry je to pekna hra ale uz príliš stará a treba sa adaptovať alebo aspon ju trochu zmenit ako napr city hra velmi podobne tiki take ale taktiez je uz viac adaptované na prítomnosť, dalej potrebujeme top hrot+ ak dembele odíde tak elitný RW, mozme skusit antonyho alebo raphinhu ale neviem ci sú dost dobry, fati dufam ze bude ok a s ferranom to na LW utiahnu, plus pride Kessie co je super, Busquets priliz stary a pomalo hra co je presne tiki taka co je uz stará takze Midfield moze byt buduci rok FDJ pedri a Kessie plus Gavi Busquests ako sub a Nico je zly a nema na to si myslim , obrana pride christensen, plus treba nejako doriešiť a aspon na ĽB doniest niekhoo pre albu a dest si myslim ze je a moze byt este lepsi , len musi hravat