Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-04-25 17:10:32
Depay z leveho kridla nehral nejhure... jelikoz je torres mimo a evidentne si potrebuje odpocnout dal bych prave memphise na levo misto ferrana
2022-04-25 17:21:37
Podľa mňa všetci aspoň o 2 stupne horšie známky a poniektorí aspoň na 1-2 zápasy na tribúnu. Neviem v čom to je ale všetci noví ,ktorí k nám prišli zo začiatku sa ukazujú že by mohli byť posilou a potom prásk a je to iba priemer alebo ešte horšie. Tá tiki taká je s týmto mužstvom je karastrof
2022-04-25 17:29:57
Dalsi zapas si zasluzia od zaciatku Adama, Depay a Nico. Bolo ich viac vidiet...
A mozno aj LdJ
2022-04-25 19:02:37
Keď tu bol Koeman, každý ho chcel hnať preč po podobných výkonoch ako v posledných troch zápasoch. A to nemal ani jedného útočníka až na Depaya, ktorého má Xavi. Takže tá slabá hra nebude úplne len v tréneroch. Stále sa hovorí o Barcelonskej DNA, lenže na ten systém hry je treba hráčov, ktorých Barca momentálne má. Všetci, ktorí prišli sú len priemerní hráči s výnimkou Pedriho. Mladí možno raz budú dobrí, ale ešte dlho nebudú rozdieloví. Sem tam môžeme podať dobrý výkon, ale nie trvale a už vôbec nie z tiki taka. Rýchly protiútok a prečíslenie súperovej obrany je neznáma vec, kolmá prihrávka detto. Krídla nevedia predbehnúť súperových obrancov a presne nacentrovať. Ešte aj mančafty zo spodku tabuľky to dokážu, veď tak nás porazili. Je to smutné a zmena je v nedohľadne. Mužstvo potrebuje posilniť hlavne stred a 10ku. Môžeme dostať gól, ale proti takým súperom ako včera musíme dať min. tri.
2022-04-25 19:28:20
Musí sa niečo nové vyskúšať... barcelonská DNA a tiky taka je zastaralé a každý to už má prečítané... veteráni už nevládzu a Xavi urobil veľkú chybu a to je,že si neposadí kamarátov ?
2022-04-26 06:52:49
Tie hodnotenia sú také, ako by som to povedal...z brucha. Napríklad pri Nicovi ...vystriedal po 60 min. De Jonga, ale veľa toho neurobil...ale dostane 6. Za čo???
2022-04-26 10:08:57
osobné by som dal pauzu Torresovi...V posledných zápasoch som nevidel jeho veľký vplyv na zápas. Dal by som viac šancí v základe Traoremu alebo Depayovi. Myslím, že horší ako Torres by určite neboli