Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-05-23 07:24:39
Je mi líto Adamy.
Včera se dost snažil, vracel se zpátky a zastupoval v obraně Alvese, když nestíhal. A nakonec jeho možná poslední akce v našem dresu je odevzdanej balón na gól soupeře (po tom co se skvěle vrátil do obrany)
2022-05-23 07:31:39
Najlepsie: uz v 35 minute ma tak dobre uspali, ze som sa zobudil tesne pred koncom zapasu, pozrel vysledok, mavol rukou a spal dalej - toto sa mi uprimne v tejto sezone stalo asi 5x, predtym nikdy /// najhorsie : obavy zo startu novej sezony uz v maji, no nic Alemeny vytiahnut lenonovky, bazovy prutik a cvicit kuzla, lebo toto bude kurnik tazke, ale tak neklesajme na duchu, deju sa aj horsie veci, napr. Jakubec stale vydava novu hudbu
2022-05-23 07:38:17
Keby dokazal Adama takto prihravat aj v utoku, aj my by sme goly davali. Keby hral Ferran vybijanu s brankarom, urcite by bol uspesny. Tak nech sa nikto na mna nehneva, ale toto nemoze byt buducnost Barcy.
2022-05-23 07:38:36
Niektorý hráči mi prišli, ako by im až včera došlo, že hrajú za Barcu, hrajú zle, končia a už niet cesty späť ani možnosti sa ukázať. No čo im vyčítať je práve to opustenie sa. Mali sa ukázať, že haloo, ja mam na to tu hrať a čumte čo viem... Ale nie...
Po včerajšom zápase by som nechal v tíme iba Arauja a ostatných predal.
Čo má najviac hnevá, je keď vidím ako sídlo hráči nabiehaju za obranu a žiadna nahrávka na nich...
Potom môže byť v útoku aj Halland, Mbappe, Ronaldo, bez tej lopty sú zbytočný...
Pohorel na to aj Griezman.
Hráči na rýchle protiútoky potrebujú nabehy za obranu, nie centre hlava nehlava...
Xavi musí zapracovať modernu futbalu. Toto fungovať nebude....
Možnosť protiútoku a stred to zastaví a nahrá do zadu...
Tie útočné akcia s nahrávkami na obrancov musia skončiť, inak toto bude iba hádzaná, nie pekný futbal..
2022-05-23 09:44:30
Sihlasim. Hrame dopredu pomaly a je to citatelne, super sa stihne vratit a prehusti to a uz sa len prebijame.
A pritom nato mame hracov Dembo, Adama, Auba vsetko hraci na rychly unik.
Len tu loptu nema kto dat.
A Busquets namiesto hry dopredu nahra dostrany alebo dozadu.
A ked ma moznost vystrelit alebo nabehnut dopredu tak este to hodi do strany....raz vystrelil spoza 16ky a dal gol Frankfurtu ale inak nic....
FDJ robi tie nabehy len tie centre nepridu alebo ho nenajdu....
System hry musi zmenit nech nie sme citatelni
2022-05-23 09:57:43
tento mansaft potrebuje tornado v kabine. Mnohi uz ziskali co sa dalo a chyba motivacia. Oci boli a hlava neberie co predvadzaju nasi krajni beci. Dany je za zenitom , pomaly, casto nepresny a k tomu tie divadielka s krutenim hlavy a dvihanim ruk - strach, Jordi to hra ako by sme boli na dedine a kopali si s detmi, ved jeho sa to netyka. Posobil celu sezonu odovzdane, mozno az na vynimky, kedy mu jedne strela nesadla a zapadla do siete a druhy krat ked trafil (paradne) a skoro ju pretrhol. Dokopy je to asi najstarsia dvojica na kontinente :) robili nam roky radost, ale je cas prepustit miesta mladším. Stoperske duo , hlavne nech je s Araujom (podpis je pre mna pozitivum sezony) - Gery, asi jeho poslední rok pred nami. V zalohe Bussi. Za mna 35/65 dobre a złe zapasy, uz nie vzdy pozicna genialita stačila . Ked sa k tomu pridalo zranienie Pedriho, odhalilo to nemohoucnost stredu pola kedze ani FdJ nemal idealnu sezonu a na Xaviho hru si musi asi dlhsie zvykat. Gaviho bojovnost to nie vzdy potiahne. (na 17 rokov ale topka, co bude hrat v 24-26?!?!) Treba to vypodpisovat i tu!!! Uvidime co letne posily , ale som rad i za Nica. Utok....chudak Ansu, dufajme, ze ma tu najtazsiu sezonu za sebou a strati blok z obnovenia zranenia co najskor, budem drzat palce. Mephis prisiel ako "hviezda" no skor sa ju z neho snazili spravit a on sa snazil , co mu sily stačili..za mna ich mohlo byt aj viac.(tych sil). Mna neoslnil ani neurazil. Zato Ferran je pre mna fail roka, jak tomu chalanovi nejde tak to je velka trapenka, a to je repre utocnik (a buduci nadejny zatko) vyber miesta ma super, ale zakončuje horsie ako chapani v "Inej Lige" - za 50mil :( . Prekvapko bol Luuk, zolik jak lusk. Uvidime po lete ci zostane. Adama ako prisiel,tak asi aj odide. Uz to tu niekto pisal, ze skoda posledneho zapasu , ktory bude ciernou skvrnou na jeho pobyte v FCB. Auba ma rok na to , aby dokázal , ze prestup nebol polsezonny záblesk. Patri mu vadea na zmtvychvstani Dembeleho. Nech si mysli ktochce co chce, ale nebyt toho chalana poslednych 15-20 zapasov tak hrame max Eufu. Nikdy sice nenaplnil potenciál s akym sem prichadzal a fandovia mu to davaju pri kazdej prilezitosti vyzrat, no aspon tuto sezonu si naklonil Camp Nou na svoji stranu. Nech uz to dopadne v lete akokolvek , fandit budeme stale..len nech tie oci uz nebolia :) Visca Barca.
2022-05-23 10:02:33
samozrejme UEFU, zasr... autocorrect. :)
2022-05-23 12:53:32
Měl to být zlatý hřeb našeho prodlouženého víkendu v Barceloně, ale tentokráte nebyl. Zápas mě zklamal byt jsem to tak trochu čekal. Tak aspoň vítězství v pátečním futsalovém utkání Barca - Levante. Nová sezóna, nové výzvy, nové cíle. Forca Barca. ?❤
2022-05-23 18:20:50
Neúspech v celom ročníku sa dá rozdeliť do dvoch častí. V prvej s Koemanom sme mali plno zranených a nebolo s kým hrať, tak aspoň vytiahol niektorých mladých . Striedali sa výkony hore dole a tréner nedostal priestor. V druhej časti prišiel Xavi chvíľu to vyzeralo nádejne a potom prišiel z ova veľký pokles. Súhlasím s názorom, že ak by aj prišiel Leva a my budeme hrať ten istý peši futbal s nezmyselnými prihrávkami dozadu, tak za sezónu nedá viac ako 10 gólov. Barcelonská DNA je nezmysel z ktorého treba rýchlo utiecť a hru prispôsobiť hráčom, ktorých máme. Predať FDJ by bola kardinálna chyba. Včera bol jediný v zálohe ktorý chcel hrať a snažil sa niečo vymyslieť, no nebolo s kým. Sme mužstvo s najväčším počtom faulov. Gavi v každom zápase dostane žltú, lebo zrejme to inak nevie. Myslím si, že netreba úplne prebudovať káder, lebo sú tam hráči, ktorí by v iných kluboch vynikli, ale treba prebudovať systém hry. Pokiaľ sa tak nestane bude to stále strašnà nuda.
2022-05-23 19:12:55
jezis mne je z niektorych komentov fakt na zvracanie. polka z vas co tu kydate na hru ani netusi o com tiki-taka je. za dalsie v tom zapase o nic neslo. hraci sa uz videli na dovolenkach pomaly. hodnotit si xaviho hru dovolim az dalsi rok ked bude mat za sebou letnu pripravu a nove posily. vcerajsi zapas ani nema zmysel komentovat. a za dalsie ten hate na ferrana....no koment. jeden hrac ti hru nerobi. tak nechapem co od neho cakate.. ked ti nefunguje zaloha, tak automaticky ani utok. a bez pohybu a kondicky ti nemoze fungovat ani system, ktory chces hrat. posledne zapasy je to vsetko pomale, ale ja sa ani necudujem. sezona bola dlha a hraci su unaveny. a navyse uz o nic neslo...