Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-06-20 09:44:11
Úprimne by som sa Frenkiemu vôbec nedivil ak by sa rozhodol odísť. Náš fanúšik od malička, pod Koemanom jeden z našich najlepších hráčov navyše za mňa osobne chlapec ktorý to má naozaj v hlave zrovnané a v budúcnosti z neho mohol byť líder. A už pár mesiacov nepočúva nič iné len to ako ho chce klub obetovať aby si nejaký tridsiatnik splnil svoj sen hrať za Barcelonu - sen ktorý začal snívať tak pred 3 týždňami :). Byť na jeho mieste tak som už zbalený a čakám na letisku.
2022-06-20 09:57:36
Jestli si ho Barca nechá odejit, bude to jeden z největších failu, co kdy FCB “udelala”… Příští sezóna bude parádní asi jako dalších xy let :-D To už je k placi…:(((
2022-06-20 10:04:31
Osobne by som sa tomu nedivil. FDJ aj Kessie by hrali základ skoro v každom klube v Európe, kde by hrali. Typologicky sú podobný a La Liga nie je Priemere League, kde je výrazne viac zápasov, teda by to dávalo zmysel. Tu by boli akurát tak obaja nespokojný, lebo by nehrali, koľko by chceli. Busquets v tom základe bude, takže FDJ ťažko bude hrávať DM. Má teraz rok čakať, že snáď Busquets nepodpíše novú zmluvu na 2 roky alebo že Barcelona nekúpi niekoho na DM? Štýl, ktorý vyhovuje aj FDJ aj Kessiemu, behavavý box to box záložník s tým, že vie vyvážať dobre lopty, na to sa v Barcelone nehrá, lebo barcelonská DNA. A či sa to niekomu páči, alebo nie, Barcelona potrebuje peniaze a aj uvoľniť platový strop.

Ak sa pozrieme trocha bližšie na to. Za posledné 2 sezóny, čo by mal ešte Piqué odohrať mu Barcelona má vyplatiť 80 miliónov plus mínus. Alba je na tom podobne. Len túto sezónu trojica Alba, Piqué a Busquets majú zhltnúť 120 miliónov. Vo svetle správ o Fatim, platiť mu okolo 12 miliónov € v hrubom je dosť veľký luxus a to je ešte predpoklad, že to bude rásť. To že soccios odsúhlasili predaj aktív ešte neznamená, že sa to stihne všetko zrealizovať. Navyše peniaze z predaných aktív budú chýbať v ďalších sezónach.
2022-06-20 10:14:34
Z Frenkieho sme si mali vychovať náhradu za Busiho. Som zvedavý aké plány má Xavi do budúcnosti na DM.
2022-06-20 10:18:46
Ak Frenkie odide, tak nemusime predat 25% TV prav, stacilo by i menej.
2022-06-20 10:27:04
Ale ved neplacte tu uz tolko za nim. Keby bol taky dobry aky je sympaťák, tak by sa presadil.. Bol nemastny, neslany a teda treba zmenu. Ked nevie starca Busquetsa posadit na lavicku, tak to svedci o vsetkom. A to nebolo len o jednom trenerovi. Teraz zaň mozeme mat 100 melónikov. Kedy naposledy mohla barca zarobit tolko, ked kupcovi je jedno, kolko bude stat?? Neymar! Odvtedy nic. Teraz potrebuje Barca peniaze a adekvátna nahrafa existuje. Mozno Xavi vidi, ze je jednym z hracov o ktorych hovoril, ze nemaju ani páru o tom, co je "possessions" hra
2022-06-20 11:04:55
FDJ nema finalnu prihravku, resp. minimum klucovych nahravok na Barcelonu, ostatne aspekty skvele ale toto strasne chyba, lepsie to uz nebude u nas
2022-06-20 12:18:20
Ak pride za neho bernardo tak ok, ale inak by som ho nepredaval. FdJ za 100 do ManU a Bernardo za 80 ku nam a este 20 usetrime
2022-06-23 12:55:03
,,,len ,aby to ,,XAVI,,neprepiskol,,???