Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
mito669 Premium
2022-06-28 21:10:38
Myslel som si že chcú tím posilniť a nie oslabiť
2022-06-28 21:14:52
Každému je jasné, že z veľkých mien nebude nič, tak nenápadne začneme riešiť priemerákov a skončíme zase s kabínov neschopákov, kde budú naši veteráni opäť vynikať.
2022-06-28 21:28:27
Načo Soler, keď že vraj má prísť Kessie.
2022-06-28 21:54:51
Pedri a Gavi o dva parníky lepší a DM hrát nemůže, tak na co nám těmhle průměrák?
Že by jsme šli prodat Gaviho?
2022-06-28 22:55:32
Neviem čo urobil FDJ Barcelone, ale predať ho a nahradiť Kessiem a Solerom, mi ako posila nepríde a finančne úplne zbytočné, ak to ešte bude stáť celý rozpočet za FDJ ? no neviem.
Raphinha je tiež vybavený, ešte ostáva Dembele...
Lewa už tiež zrejme nepríde a do obrany Christensen otázny, nič oficiálne nepadlo...
No a ostal Silva... ??
Koľko by to bolo? 100€melka?
A za Torresa nieje ešte všetko zaplatené... Za Countihna Liverpoolu sa ,,údajne" bude ešte platiť.. ?
Detaily nepoznám, preto mi prepáčte, ale rád si to nechám vysvetliť ak viete, nech Vás nezavádzam...
Ale mam pocit, že kým sa nepredá aspoň 10% tých práv za 200Melka, nebude nič len Free bet ? a ešte Pjanic není porieseny... Je 28. jun....
Laporte Všetkých ossral sľubmi od samého začiatku skazi Barce.
Jeho slová netreba nikomu pripomínať.?
Teraz chce rýchlo predať akcie z reklám, lebo s takými posilami bude ťažké v LM niečim prekvapiť... Možno že, kde je Frenkie?? ? Sa budú pýtať a prečo??
Stále veríte Laportovim sľubom rovnako akoby svojim snom? ?
Veď ten ešte neplnil nič čo povedal ?... ?
Cena TV práv bude klesať a ak bude barcelona takto konkurovať na prestupovom trhu tu nejaký zázrak v LM čakať nemožno a nedaj bože vypadnú zo skupiny, prijmi idu dola a teda aj cena za spetne odkúpenie práv, je viac ako nepravdepodobné...
Ale aspoň ošklbe kupujúcich, ktorý sa tlačia s ponukami ??
Mal ponúknuť 40% akcií na Bitcoin.. To sa teraz tiež oplatilo investovať ??
Čo krok, to vedľa..
Celé cules treba zrušiť a spraviť z toho normálne, ako ostatné kluby spoločnosť.
Aj chcú osobnú investíciu musia sa vyzbierať a oni lístky súperom predávajú...
Zdá sa Vám to v pohode?
Veď Barca je už ako Rusko.
Nesvojpravna v biznise, ale peniaze na to údajne ma, a by vyplatila, len tá druhá strana to odmietla.