Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-07-24 07:04:46
Střela z jiné planety :-D
2022-07-24 07:05:41
Pekný zápas z našej strany, intenzívny až na to embargo pískania rúk v jedenástke baletiek. :))
2022-07-24 07:10:22
Pred par dnami som Raphinhovi vycital to vyhlasenie do medii, ze sme lepsi ako Real a dnes nam vystrelil vitazstvo nad Realom. Som rad, ze ma takto odbil ?
2022-07-24 07:11:02
Tak tomu sa povie nasadenie....
Ked budeme hrat takto ako v prvom polcase....ozaj mozme hrat o trofeje!
2022-07-24 07:13:44
Pekný zápas, sľubuje dobrú sezónu a konečne pozerateľný futbal. Raphinha ponúkal veľa nebezpečných centrov, Dembo to zase skúšal sám, ale akoby ho nechcel ani dať, alebo sa iba prispôsobil platu, Auba mi prišiel aj vďaka svojej rýchlosti oveľa nebezpečnejší, ako Lewa, Araujo v obrane narobil asi najviac chýb, nechýbala ani poriadna strkanica, po ktorej by asi videli žlté Araujo aj Rudiger, ak by to nebol priateľák, Camavinga a Casemiro sa váľali po zemi pri každom kontakte s hráčom Barci a Kessie bol v strede celkom istý, dokonca mal aj gólovku na kopačke po prihrávke od Roberta, no trafil to rovno Curtoasovi do rúk. Celkovo sme boli nebezpečnejší a pri troche šťastia sme mohli vyhrať aj 3:0. Real sme prestrielali 16:9, z toho na bránu 6:0. Za mňa naozaj pekný zápas, no mám tam aj hluché miesta, keď mi začal sekať stream.
2022-07-24 07:15:45
What happens in Vegas, stays in Vegas. :))
2022-07-24 07:21:30
podarilo sa mi vstať až na druhý polčas, doprdele ? nemáte niekto potuchy či a kde by sa dal pozrieť záznam zápasu?? dik..
2022-07-24 07:31:13
Ja som spokojný, ten náš pressing hlavne v prvom polčase ich pekne dostával do úzkych. Malo to šťavu, dosť šancí, ešte ich premeniť a bude to ok.
2022-07-24 07:31:42
Střela jak od Rivalda ??
2022-07-24 07:35:52
Za mě spokojenost. Hlavně první půle byla super a závěr té druhé půle. Líbí se mi, že Xavi dal možnost v takovém to zápase i Peňovi. No a Raphinha vypadá velmi zajímavě. :-)
tunno Premium
2022-07-24 07:45:50
Najlepsi Pedri s Gavim, dobre vykony aj od Christensena, Raphinhu a Nica.
2022-07-24 10:42:32
Pozrel som si záznam a mám pocit, že ak sa Xavimu podarí navodiť správne chémiu medzi hráčmi, tak bude koniec nášho trápenia s pomalou kombináciou okolo šesťstnásky! Páčili sa mi rýchlejšie kombinácie, pressing na súperových hráčov a dokonca i dlhšie kolmice na útočníkov.........je z čoho variť!??