Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-08-14 08:58:57
Xavimu 1x musím vyčítať, že de jong bol na lavičke a gavi alebo Busquetsa základ a k tomu nikdy nech už nehrá araujo obrancu, je to čistý stopér...to že retardi kupujú zálohu a nie obrancov ma nezaujíma, je to problém klubu ale určite sa tak nehodí araujo...a k tomu ešte nech kúsok aj Xavi otvorí otočí a mení strany Dembeleho a rafinhu ak im nejde.... bol to prvý zápas, verím že body, výsledky a tituly prídu
2022-08-14 09:24:09
Ja povazujem za smiesne ze taky nefutbalista jak je roberto sa dostane na ihrisko a este aj kapitansku pasku dostane po tom co dalsi traged busquets 100rocny sa vyluci za stavu 1-1 jak posledny primitiv…a dest sedi na tribune…xavi xavi z teba trenerska legenda asi nebude pretoze ty nehladis na to kto ako hra sle na to kto je tvoj kamarat a kto ti je sumpatickejsi, zatial najvacsie sklamanie je pre mna xavi
2022-08-14 09:25:04
Natahovanie casu a simulovanie su presne dovod preco som prestal pozerat futbal. Uz Len Barcelonu obcas pozeram ale inak je to nuda. Ked vidim jak niekto urobi Tri kotrmelce a drzi si tvar AJ ked tvare sa nikto nedotkol tak by som ich fackal
2022-08-14 09:39:48
Mam ta rad, Xavi, ale to su vsetko len keci. Vyhovorky, vyhovorky,vyhovorky.
2022-08-14 10:31:17
"Frenkie de Jong pre nás nie je náhradník. Je to veľmi dôležitý futbalista. Neviem, čo sa ešte stane v priebehu prestupového obdobia, ale ak zostane s nami, bude kľúčovým hráčom, o to viac, ak bude hrať s takým nasadením, ako dnes." To sú slová od Xaviho, ktoré tu na stránke niektorí neberiete do úvahy! FDJ aj napriek nepriateľskej atmosfére od vedenia, ale i divákov včera dal jasne najavo, že to ich správanie ho neznechutí! Veľa šťastia FDJ, budeš ho potrebovať.......?
2022-08-14 13:39:06
Futbal hrá 11 hráčov na každej strane, takže ak sa jeden snaží a zbytok nehrá nič tak je efektivita nulová. Pravda ak to nie je Leo v najlepšej forme. V predchádzajúcej sezóne sa FDJ mohol snažiť ale celé mužstvo nemalo víťaznú mentalitu a vyzerá, že to tak bude aj naďalej. Chcel by dom sa mýliť. Trvalým problémom je pomalá rozohrávka, čo pri obrannej taktike súpera na nás 100% platí. Jediný, kto sa o to občas snaží je Terstegen. Ostatní radšej prihrávajú dozadu, alebo do šírky. Za celý zápas nedostal Leva jedinú prihrávku z ktorej by sa dalo niečo urobiť. Pre mňa veľké sklamanie. Žiadny viditeľný progres oproti min. sezóne. Snáď to ešte príde.