Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-08-16 19:22:59
Rafael van der Vaart, najväčší idiot na svete oznacuje inych idiotmi??. Ved ten človek, ako väcsina futbalistov ani nevie povedat ani jednu zmysluplnu, korektne poskladanu vetu..a smeje sa z neho cela nemecky hovoriaca televízia..
2022-08-16 19:38:13
autor dnes trosku brnka na nervy fanusikom Barcy ? Najprv to o Xavim, teraz toto
2022-08-16 19:57:01
Myslim si že peniaze su ale la liga ma prísny platový strop a tam je problem :D
2022-08-16 20:01:52
ako mne sa tiez nepaci ked nakupujeme za stovky milionov a pritom sa sucastnym hracom vyhrazame , ze ich zazalujeme ak si neznizi plat , alebo nevypadne....hrac ktory ma platnu zmluvu .....toto by sa vam tiez nepacilo , keby sa vam stane v praci....
2022-08-16 20:16:18
Teď trochu off topic názor a neberte to prosím špatně. Velmi rád a pravidelně navštěvuji tyhle stránky, protože jsem velký fanoušek a samozřejmě mě zajímá všechno, co se v klubu děje. Nemohu se ale ubránit dojmu, že je zde až příliš velká koncentrace článků, které nevykreslují náš klub v hezkých barvách. Samozřejmě, že všichni známe realitu, ale nechci být zde pořád zkoušen z toho, kolik negativních článků, názorů, spekulací a pohledů na náš klub vydržím (už vůbec nemluvím o komentářích pod články).
Dobře chápu, že procházíme už několik let těžkým a turbulentním obdobím, ale o to víc a právě v téhle době potřebujeme i trochu radosti z fandění a to nemyslím jen když klub vyhrává, ale obecně, ze samotné podstaty a lásky k našemu klubu.

Nechci neustále opouštět tento web z pocitem, že je všechno s tímhle klubem špatně. Já tenhle klub miluji a svou lásku předávám i svému synovi, který se těší na každy zápas a tak to má být. Snažím se mu předat tu čistou lásku ke klubu a k fandění tak, aby pak z toho mohl čerpat po zbytek života nezávisle na gólech, platech hráčů, hráčských smluv, finančních pakách, prezidentech, našich trenérech, cizích trenérech, atd. atd. Visca el Barca!
2022-08-16 20:21:41
Toto iste mi predvcerom napadlo. Co by Johan povedal, keby videl dnesnu Barçu? No my sme tu, a musime sa na to pozerat. A ako vidite, nie som jediny, kto hovori o hanbe.
kluc Premium
2022-08-16 21:41:29
Co by Johan a co by toto, keby mame podľa neho ísť tak hráme stred tabuľky
2022-08-16 22:33:21
"Barcelona na mape už nemá dobré meno. Je to skvelý klub a každý tam chce hrať. Ale v súčasnosti to posudzujeme inak a ja to považujem za hanbu, ak za nich hráte."
Uz len v týchto troch vetách si kadí ho huby. Veď jedna veta protirečí inej.