Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-08-22 05:57:32
Zápas ukázal to, že ferran bol žiaľ omyl a nemôže byť v základe....
2022-08-22 06:07:38
Ukázalo se nejvíc, že je potřeba být trpělivý. Přišlo hodně nových hráčů. Někteří se vracejí po kratších i dlouhodobějších zraněních. Chybí sehranost, mechanismy ... není to jako, když spolu hráli Xavi s Iniestou po boku možná 10 let. Důležité je teď sbírat 3 body na ňákou velkou krásu si budeme muset ještě počkat. Ale těch ztrát v prvním poločasu bylo opravdu hodně.
2022-08-22 06:09:38
Feran se mi jako podhrot moc nezamlouvá, ale neřek bych že odehrál vyloženě špatný zápas, spíš Sociedad byl dobře takticky připraven a to co rozhodlo, bylo to výborné střídání, které je dost rozhodilo, poněvadž se dostalo do hry typické útočné křídlo, Dembelé si prohodil strany a Fati přines také trochu něco jiného. Tohle všechno dohromady způsobilo zmatky v obraně soupeře, což vyústilo ve dva slepené góly. Takže bych netvrdil, že nám to vyhrála změna Feran - Fati, ale změna komplet jako taková.
2022-08-22 06:18:17
Já bych mezi nejlepší zařadil i ter stegena , který za vyrovnaného stavu chytil dvě golovky..
2022-08-22 06:51:13
Gavi bol včera takmer neviditeľný. V prvom polčase sme len vďaka Ter Stegenovi neinkasovali viac ako jeden gól. Obrana sa mi zdala chaotická a záloha...ta takmer neexistovala. FDJ nemôže robiť to, čo urobil pri vyrovnávajúcom góle. Je takmer posledný vzadu a ide robiť kľučku na dvoch hráčov??? Tiež Araujo nemôže hrať pravého obrancu. Mi musíme hrať na štyroch obrancov, pretože miesto Arauja je v strede obrany. Páčilo sa mi ako sa zmenila hra Barce po zmenách, ktoré urobil Xavi. Nevravím, že to bolo bezchybné, ale už bolo vidieť tie pekné, rýchle kombinácie takmer na jeden dotyk. Bol to ťažký zápas, ale tri body z vonku, sú nesmierne dôležité.
2022-08-22 06:54:02
Najhoršie: najlepší stopér Barcelony na RB. Zase sa musela hrať povestná barcelonská DNA 4-3-3 s 1 DM. Pedri s Gavim mimo, prečo sa nestiahol jeden z nich, neposlal sa tam Kessie a nehralo sa 4-2-3-1? Načo je na lavičke? FDJ nie je Busquets. Nemôže hrať teda to, čo on. Ak nefungovala záloha, prečo sa do nej nezasiahlo?
Najlepšie: Vyhralo sa
2022-08-22 07:07:00
najhorsie aj najlepsie xavi. araujo na RB je hrozna chyba, ktoru neustale opakuje. a najlepsie striedania: rafinha vypol san sebastian. v podstate zrusil fotbal za 5 min. potom sa uz len v klude dohravalo:) mame velmi silny kader, treba to len umne rotovat. je to este neucesane, ale sympaticke.
2022-08-22 07:33:59
Mozme dakovat rozhodcovi, Dembele nemal dohrat po tom lakti do tvare, Christensen a De Jong bez zltej karty je vysmech futbalu, Graciova klzacka na Isaka bola penalta mal stastie ze si rozhodca nepozrel VAR.
jirkam Premium
2022-08-22 13:33:11
Gavo 2x nic