Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-08-22 06:55:03
Koundeho nezaregistrujú ani do konca roka, pokiaľ neodíde Depay. Umtiti a hlavne vyžierka Bratwaith.
8JK8 Premium
2022-08-22 08:07:09
"Vyberám si tých, ktorí pracujú najlepšie. Nepozerám ani na mená, ani na vek. Rozhodujem sa pre dobro tímu."


Veľmi chválim aj keď prichádzali správy že bude hrať Balde neveril som tomu až do uverejnenia základnej zostavy pokiaľ to takto pôjde ďalej na konci sezóny nás čaká základná zostava ktorú by sme možno aktuálne ani neočakávali....
2022-08-22 08:30:25
Xavi mě velmi mile překvapil: posadil jeho kámoše pro dobro týmu, přines novou taktiku, kterou dokázal včas výborně pozměnit a tím zamotat hlavu soupeři. Jen tak dál!
2022-08-22 09:57:15
Ferran ale nemůže hrát základ. Nemá na to v současnosti. Může naskočit jako střídající aby dokázal, že na to má. Přijde mi, že u něj je to otázka sebevědomí. Je možné, že v půlce sezony bude prodan, pokud bude takto pokračovat.
No a jinak, taktika stáhnout Pedriho dozadu? WTF? Proč DM nehrál Dejong/Pjanic/Kessie? Gavi je taky zralý na lavku, nejde mu to. Taky presing stál za prd a to za velký. Měli jsme velký štěstí, že jim neuznali ten gol. A ano, Fati a Raphina prinesli opravdu mnoho-to je spolu s Lewou hlavní pozitivum.
Andy89 Premium
2022-08-22 15:23:15
Ja by som vyzdvihol najmä Xaviho odvahu pri striedaní, kde to fakt riskol a dal hrať naraz Fatiho a Raphinhu, čím sme tam mali 4 útočníkov a rozostavenie v podstate 3-3-4 a hneď to vyzeralo parádne nebezpečne pri každom našom útoku.. bolo vidieť sakra rozdiel keď hral Ferran a keď prišiel na jeho miesto Fati. Snáď už Ferran bude čisto ako len striedajúci hráč, lebo aj keď sa snaží, behá, ukazuje sa, proste mu to u náš zatiaľ nejde a nehovoriac najmä o efektivite...
2022-08-22 15:29:02
Ferran ma skvely vyber v šestnástke...keby premenil 1/2 toho do coho sa vlani dostal a boli to ciste sance tak by ho tu ludia milovali. Mozno na treningu tie sance dava. Urvite nie je marny ale v sucasnosti je vykonnostne az 4 kridlo
jirkam Premium
2022-08-22 17:50:18