Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-09-04 09:14:28
Článok pre "Tunno" on má rád štatistiky
2022-09-04 09:17:49
Konečne nám vyšli prestupy, Lewa, Kounde a Raphinha sú posily ako hrom. Je mi ľúto Fatiho, ktorý mal byť náš najväčší ofenzívny ťahúň, ale cez konkurenciu len ťažko sa dostane do základu a chýbajú mu minúty, a aj preto sú jeho výkony také nemastané neslané, príkladom môže byť Gavi, ktorý dostáva veľký priestor rozvíjať svoj talent a od zápasu k zápasu sa zlepšuje. Tak si myslím, že žiadneho Silvu nám netreba a to ešte aj vyhodiť zaňho nejakých 100 miliónov, a nikde není napísané že by sa presadil a neskončil ako Coutinho a Gavimu by zostali zbierať minúty ako teraz Fatimu.
2022-09-04 09:29:48
Včera Gavi zaslúžene hráčom zápasu! ??
2022-09-04 09:42:02
Největší, doslova brutální vliv na hru, má Lewa. Kéž bysme venku udělali i Bayern, máme jim co vracet.
2022-09-04 10:15:32
Mne sa páči Raphina, priznám sa. Vie jeden na jedného, vie potiahnuť po strane, prihrať ale neváha vystreliť keď vidí príležitosť, vie vybojovať loptu, je rýchly a veľmi sa snaží - proste bojuje a behá, nevypúšťa - spadne a hneď vstane - neváľa sa a nefilmuje ako to brazilci radi zvyknú. Výborný hráč. Mám pocit že motivuje aj Demba ktorý akoby nabral druhý dych a vie s Raphinom spolupracovať. Korunou je Lewa v strede vpredu, ten číha na každú loptu a hlavne ho spoluhráči majú v merku a vedia o ňom a posúvajú k nemu lopty. Konečne sme zrýchlili hru smerom dopredu, nebojíme sa ani dlhých lôpt, vzdali sme sa tých alibistických prihrávok na istotu. Áno - máme percentuálne nižšie držanie lopty ako kedysi ale prinieslo to vietor do obranných rád súpera a hlavne góly, ktoré nám strašne chýbali.
Za mňa výborná zmena herného štýlu, ktorý ma baví sledovať.
2022-09-04 10:48:55
Lewa je rodený strelecký zabiják. Keď prišiel Depay trvalo mu pomerne dlho kým začal dávať góly a aj tie väčšinou z penált a o Dembelém zbytočne budem písať. Ten aj teraz keď vystrelí tak triafa umelé osvetlenie na štadióne. Lewa prišiel a začal strieľať góly. Je to čistý zakončovateľ. Som veľmi rád, že ho máme v teame.
2022-09-04 11:13:50
Mne sa nepáčila jedna vec a to, že záloha nevie trochu dlhšie udržať loptu, rýchlo ju strácala nepresnými prihrávkami a celý tím je veľmi citlivý na agresívny presing súpera, aspoň na začiatku, keď na nás súper vybehol, rýchlo sme strácali loptu a súper mal šance. Toto sa musí zlepšiť, ostatné veci fajn.