Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-09-08 06:37:56
Vcera urcite tak hral ! nech to Dembovi vydrzi a nech nadalej ukazuje, ze na to ma, zr len potreboval pozitivny impulz a niekoho, kto v neho ako v top hraca veri
8JK8 Premium
2022-09-08 06:56:02
Dembele pod Xavim úžasný ale úroveň Neymara? No neviem zatiaľ neodohral ešte tie najťažšie zápasy uvidíme na konci sezóny...
2022-09-08 07:45:48
Nečekal jsem, že ty změny k lepšímu přijdou tak rychle. Neskutečná práce vedení tohle léto, kdy se zbavilo všech nepotřebných hráčů (nejnověji Pjanic). Kádr je krásně očištěný a přitom široký. Ta lavička je taky parádní oproti minulým rokům. Na hru radost koukat, Dembele jen tak dál. Lewa ukazuje, jak byl špičkový hrot potřeba. Tak jsem zvědavý, jak se ukážou s Bayernem. Máme jim co vracet :)
2022-09-08 07:49:07
No tak Xavi zase nebudeme prehanet a delat z Dembeleho Neymara, když zahral dobre proti slabe Plzni..Srovnavat Neye v nej letech s Dembelem? To je opravdu jak srovnávat Barcu s Plzni :-D
2022-09-08 08:17:54
Dembele nehra fantasticky len posledne zapasy, no od januara je ako vymeneny. Vzdy to bol jeden dva zapasy , kedy prisiel zablesk rozdieloveho hraca, no teraz si robi z obrancov trhaci kalendar. Vcerajsia smikacka a nasledny center na Lewovu hlavu su jasnym dokazom, ze chalan si to v hlave upratal a hra pre team. Samozrejme mu niekto k tomu pomohol, ktokolvek to bol (Xavi, manzelka, Lewa, psycholog , kondicny trener...)treba mu ruky nohy bozkavat, lebo v tejto forme nam zabezpeci vela bodov o ktore by sme v minulej sezone urcite prisli.
2022-09-08 08:45:57
Xavi má pravdu. Dembele pod jeho vedením dosiahol top úroveň ofenzívneho prejavu. Verím, že to potvrdí aj proti Bayernu, Realu a iným top tímom.
2022-09-08 08:59:10
Veľmi ma prekvapuje, čo pod Xavim predvádza. Priznávam, že som ho tu v komentároch už odpisoval a bral som ho ako nepotrebného hráča, ale teraz mi idú oči vyskočiť čo na ihrisku predvádza. Xavi je proste skutočný profesionál, ktorý žije pre futbal telom i dušou a jedno veľké ĎAKUJEM za to čo spravil s Dembelem a vlastne s celým tímom. Viedli sme často diskusie, kde je chyba v Barcelone. Áno, chyba bola hlavne v správnom couchingu, v psychológii, teraz to jasne vidíme, plus samozrejme to čo predvádzalo bývalé vedenie bolo choré. Xavi od prvého dňa vie čo robí a preto je úspešný. Ak proti Bayernu zahráme dobre, myslím, že už môžeme jasne povedať, že Barcelona je skutočne späť.
2022-09-08 09:01:47
Fantastický výkon z našej strany konečne som vydel pravú Barcelonu ktorú poznám všetkých hráčov jednoznačne najlepší Lewandovski a Dembele nech mu vydrží zdravie a vyhibajú sa mu zranenia je to prvý zápas a teší ma že sme získali 3body ale Teraz prýdu iný kvalitný súpery ako je Plzeň Bayern Mníchov to bude nesmierne ťažký zápas ale ak zahráme a podáme rovnaký kvalitný výkon máme nato aby sme ich potrápili získali body rád by som bol za 3body ale tešila by ma aj Remíza máme im čo oplácať predošlých rokoch Visca el Barca!
2022-09-08 09:42:05
Po takom začiatku, aký zaznamenal Lewandowski, sa jeho cena teraz zdá nízka, však?

"O tomto prestupe sme nikdy nepochybovali, poznali sme jeho schopnosti, hovorili sme s ním. Veľmi tu chcel prestúpiť. Je to úžasný človek, nielen ako hráč na ihrisku. Ale okrem Roberta máme skvelé mužstvo a to je kľúč k úspechu."

Takze konecne aj on vnima ze Sergi Roberto nieje nic moc ... :D
2022-09-08 12:27:26
Přiznám se, že jsem po letech temna nevěřil ani v to, že nám Lewa pomůže. Přicházelo hodně kvalitních hráčů a nic se nelepšilo. Teď věřím, že přišli ti praví lidé a Xavi je schopen naordinovat dobrou taktiku s typicky barcelonským projevem, ovšem mnohem přímočařejším tahem na bránu. Navíc mi přijde, že máme snad nejkvalitnější kádr v historii. Tak Visca el Barca!
2022-09-08 17:32:10
Lewandowski je pozehnanie pre Barcelonu ?