Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-09-13 22:42:21
Dneska to nebyl Dembeleho zapas, chvili po jeho ztrate prisel prvni gol, celkove hodne ztraci, Buskéc taky mizerny, chvili se obrana zdala pevna, ale sesypala se jak domecek z karet, stejne jako psychika hracu. Skoda, ze Lewa mepromenil sance. Dneska je to o hlavach, ne o nohach… Snad prijde kontaktni gol brzy a tu remizu ukopou. Nejhorsi na tom je, ze ten Bayern byl dneska k porazeni…
2022-09-13 22:50:25
Busi tam nemal čo robiť. Vždy sa hovorilo, že tvorí hru. Dnes tvorí Pedri a Busi nehrá nič. Ani dopredu, ani dozadu.
A Araucho je tiež tragéd. Pri oboch goloch bol uplne inde, ako mal byt. Pri rohovom gole ani nevyskocil.
2022-09-13 22:50:34
Som nahnevaný a smutný zároveň, mali sme na viac. Barcu milujem a prehry nesiem veľmi ťažko. Na Nou Campe im to natrieme. Majte sa. Més que un club.
2022-09-13 22:53:11
Hrali dobre, kopa sanci. Skoda ze to Xavi vzdal ked tam dal Torresa.
2022-09-13 22:53:28
Nebojte sa, Elche či koho rozbijeme. Proti veľkým mužstvám by som si nádeje nerobil. Dobrú noc všetkým.
2022-09-13 22:53:53
Prohrálo se, ale tragédii bych z toho nedělal. Sezóna pokračuje a těším se na další zápasy.
2022-09-13 22:54:06
Škoda no bojím sa že fyzicky futbal nám stále bude robiť problémy... Obzvlášť ak nevyužijeme šance ktoré si naši technicky hráči vybojuju ako dnes 2x Pedri tak sa finále LM veľmi ale veľmi vzďaľuje...
2022-09-13 22:54:56
Od kedy dosiel Torres som vedel ze je po zapase
2022-09-13 22:55:57
No zrkadlo nam povedalo, ze sme polcasove muzstvo
2022-09-13 22:56:26
Zlyhali sme na premienani sanci, vykon slubny.
2022-09-13 22:56:26
Barca prvy polčas paradny tam sa už mohlo rozhodnut + neodpiskana penalta na dembeleho
ale inač paradny futbal :) bayern to dal na štyl realu
barcelona herne velmi dobre, ale chyba tam moralka realu po inkasovanom gole, bolo vidno, že už nedokazali tak hrat ako za stavu 0:0 ked bolo, ale som spokojny s vykonom
2022-09-13 22:57:15
ubohost.. ani gola nedali
2022-09-13 22:57:51
Kdyby se hrálo do rána, tak ten gól nedáme...ale úplně špatné to určitě nebylo
2022-09-13 22:58:18
Rozhodujúci bol prvý polčas… v prvom polčase mohli zápas rozhodnúť teoreticky, každopádne snáď sa tu nikto na mňa nenahnevá ale tie šance by takí profesionáli mali bez problémov premeniť, nehladieť na tu neodpískanú penaltu ,ktorá si myslím že mala byť jednoducho takéto šance treba premeniť!! Jeden rohový kop a už sme boli rozhodení a Bayern nabral obrátky a mi sme začali pomaly vypínať a prispôsobovať sa Bayern. Tento zápas bez debaty sme mali vyhrať, Bayern oproti nám v prvom polčase nič. Na Camp Nou im nič zadarmo dúfam nedáme, visca barca!!!
jirkam Premium
2022-09-13 22:59:17
To už je pomalu jak Real,štěstí a zase štěstí ,bál jsem se oprávněně.
2022-09-13 23:03:27
Dakujem za dnesny zapas, napriek prehre to hodnotim vlemi pozitivne a odohrali sme dostojnych 90min, pricom keby premenime sance, tak mohlo byt vymalovane uz po 45min. Dostali sme nestastny gol zo standardky, kedy sme neubranili hlavickara a potom jedno prepadnutie, ktore sa podpisali pod vysledok.

Bolo to dobre, cakaju nas dalsie 4 zapasy v skupinovej faze a pokojne mozeme skupinu vyhrat. Nic sa neda robit, je na com stvat, prvy polcas bol vyborny, v 2. boli dobre viacere useky, no nedokazali sme uz vytvorit vacsi tlak. Skoda efektivity, ideme dalej, od zapasu k zapasu... sezona je dlha a hrdo budeme fandit az do konca ? ? ?

Minimalne LaLigu s tymto kadrom musime ovladnut, v Europe mozeme prekvapit, no este to bude chciet troska v zime/v lete posilnit a obmenit do dalsej generacie... sme na dobrej ceste.
2022-09-13 23:03:32
I takový je někdy fotbal. Možná, že takto to bude hodnotit i Xavi. Ale zápas dobrý, jedeme dál. Forca Barca
?❤
2022-09-13 23:04:03
Dneska nam to prohrali Lewa s Pedrim...jinak at uz v nasi obrane hraje kdokoliv,tak pry kazdym naznaku sance/utoku soupere se obavam nejhorsiho, nak ten nas styl braneni nechapu :D
2022-09-13 23:05:41
Prehrali sme no mne to nevadi do 35. Minuty sme hrali krasny futbal škoda nevyloženych šanci, inak chlapci si po nešťasnom gole z roha prehrali v hlave zapas fizicky aj takticky sme na tom dobre len si prestali veriť po inkasovanom gole inak verim že odveta na Nou Campe bude ina verim chlapcom a Xavimu Visla el Barca
2022-09-13 23:06:06
Zàpas kvalitný. Bohužial, ak nie sú efektívni, trest príde a Bayern má na to kvalitu. Výsledok 0:2 pomerné krutý ale určite sa nemajú za čo hanbiť.
2022-09-13 23:08:10
Dembele a jeho klucky su nepredvidatelne. Raphina dal kolko presnych dlhych prihravok? 0? Gaviho som ani nevidel. Chyba Xaviho od zaciatku mal zacat garcia s de jongom. Lewa min. gol mal dat
2022-09-13 23:15:01
Som velmi nahnevany ze sme prehrali 2-0 pretoze ten zapas mohol vyzerat uplne inak, ale konecne hrame vyrovnanu futbal s TOP timom…vsetko ostatne pride VISCA EL BARCA❤️?
2022-09-13 23:23:53
Vyrovnanej zápas, ba co, bejt to na konci 2:4, nikdo ani necekne. Dost dobrej zápas od barcy, kterej ukázal, že se s ní musí počítat. ?
2022-09-13 23:24:50
Co dodat, v první půli jsme jim měli dát minimálně dva banány (+ potenciální penalta). Ve finále rozhodlo zápas neproměnění šancí, protože kdybychom vedli o poločase, vypadal by ten zápas úplně jinak. Slepený góly Bayernu stačili, ale jinak výkon hodnotím pozitivně. Hodně kazil Pedri a Dembele, ale to je určitá daň za to, když se chce hrát s míčem aktivně a dopředu, takže mi to zas tolik nevadí. Nad svoje možnosti dnes zahrál Busquets, líbil se mi i Gavi a Koundé. Garcia mohl hrát od začátku, rozehrávku a vyvážení balónů má určitě lepší jak Christensen, což se tenhle zápas vyloženě nabízelo. Ale po bitvě každý generál. Při stejném nasazení a lepším řešení některých situací jsem k odvetě optimistický.
2022-09-13 23:29:30
to chce hodne silnej zaludek, aby po dnesnim vykonu mohl nekdo kritizovat. Odehrali jsme skvelej zapas. Konecne po letech z nas jde zase strach. Vycitat, ze v takovym zapase nekdo udela chybu,tj jak rict ze Bayern jsou matlaci. V takovejch zapasech se chyby dejou, jinak by nikdo nevyhral. Kluci odehrali fantastickej zapas. Mam z toho skvelej pocit - jsme na dobre ceste. Vic respektu, nez vetsina lidi tady vyjadrili i samotni hraci Bayernu, a ti asi vedi proc.