2022-09-14 09:01:28
Alonso prijemne prekvapenie asi pre vsetkych ?
2022-09-14 09:11:03
Ve všeobecnosti jsme prohráli :D
Jako chápu, že to od nás nebyli špatný, ale hraje se na výsledek a né na počet střel.
2022-09-14 09:17:45
Prvy polcas sme hrali nad ocakavanie, po spalenej sanci zaciatkom druheho polcasu sme sa rozpadli. A to sme hrali so superom ktory je aktualne z formy...... Je to ohromna skoda. Nieco nam este chyba, co je to ?
2022-09-14 10:58:44
Výkon do poločasu naprosto fenomenální. Výkon po poločasu už zas tak ne. Zase nepřehánějme že jsme Bayern přejeli. Přijde mi že tu lidi píší jak kdyby Bayern neměl skoro žádnou šanci. Přitom i on měl v prvním poločase super šanci ze který v klidu mohl skorovat. A ve druhým téže hned po poločase. Jakmile přestali hrát tu svojí tukanou kterou praktikovali první poločas a místo střílení kdy si ještě chtěli před vápnem a ve vápně tisíckrát nahrát, tak jsme dostali gol a měli 2 další šance. Prostě uplně jinak zapnuli. A to se bavím o Němcích kteří podle mého mají za poslední rok vůbec nejslabší formu a jsou hratelní...Celkově ale jsme jich měli víc šancí, v prvním poločase jsme je přejeli, a do poločasu to prostě mělo být 2:0(+penalta) a mohl to být jinak.Ale hraje se na goly a ne na šance. Každopádně doufám že to co Lewovi v Německu vyčítali si tenhle zápas vybral. Pedri prostě není lewa :D. Ale i tak top. Kounde je prostě skvělý. Alonso tak na vážkách na to že ještě nehrál a měl takovou prověrku asi fajn, ale radši bych aby se vyhrál Balde. Busi relativně dobrý zápas, skvělý přehled, ale bylo vidět když Bayern šlápnul na pedál že ten jeho klus už nestačí. Ale jinak super. Gavi první poločas naprosto fenomenální. Celkově ten fotbal baví kluci makají a odjezdí to. Každým zápasem to roste výše a výše že už se s námi musí počítat a věřím že dojdeme daleko když to takhle půjde dál. Xavi odvádí fantastickou práci...A závěrem bych dodal že Xavi to má s křídly těžké. Raphinha na levo je totální fail. Dembele tam nezahraje tak jak na vpravo. A když i vpravo mu to nejde, jsme bez křídel. Torres to je zoufalství čiré. On momentálně nemá ani na posledních 10 minut, a klidně bych ho dal jako poslední volbu do utoku a před něj klidánko i Memphise. Snad se do toho Fati dostane. Protože takhle jsme bez levého křídla každý zápas.