Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-09-20 08:05:18
V nedeľu asi ako jediný sa snažil o nejakú konštruktívnu rozohrávku, hoci niektoré prihrávky aj pokazil ,aj tak patril k najlepším. Taký Felix s Moratom sa naňho vôbec nechytajú. Nebyť vychcanosti Atletica bol by u nich stále hráčom základu.
2022-09-20 09:39:30
Atleti s námi stále vyjebávají. Hráči od nich k nám draho a od nás k nim skoro zadarmo. A to nemluvím o tom, že se žádný z nich neprosadil. Zato Luis je pomohl k titulu a Vila se tam taky neztratil. At pěkně zaplatí, jinak ho Barca prodá do Anglie :)
2022-09-20 11:21:12
Dúfam že ho nepustime za menej ako €40M. Vy...bávači z Atletika nech si trhnú.
2022-09-20 11:39:24
Tady jde spíš o to, že pokud s tím bude Atletico stále vychcávat a nasazovat ho tak, aby se nenaplnili podmínky klauzule, tak se k nam v létě proste vrátí a nedostanem ani prd za něho. Potom se bude celé léto táhnout sága o prodeji, která skončí v posledních dnech přestupáků informací, že někam jde za 10m, nebo na další hostování. Dohodnout se na těch 25m, jak se někde psalo, mi příjde jako lepší řešení.
Lapi Premium
2022-09-20 12:37:22
Podľa mňa, ak ho atléti budú ďalej nasadzovať len na 30 minút, tak si vlastne stretlia do vlastného kolena. Momentálne sú mizerný a ako bolo písané vyššie ( Cafu ) aj v poslednom zápase bol asi jediný hráč, ktorý mal nejakú myšlienku a ťahal mužstvo. Rovnako aj zápasy predtým, ktoré im napriek málo minútam zachraňoval. Podľa mňa, ak im "pôjde" rovnako aj po prestávke, tak si rýchlo zrátajú, že sa im oplatí ho stavať aj za tých 40M.