Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-10-07 06:46:05
tak to je snad jasné ne? To nechtěl nikdo. Ale prostě to tak je a ta skupina smrti s sebou tohle riziko nesla. Taky nám nepomohlo to, že první dva důležité zápasy v lize mistrů jsme hráli venku a že si u obou sedl k VAR někdo, kdo moc Barcu asi nemusí. Ale co už, tohle k fotbalu patřilo odjakživa a Barca prostě nemůže spoléhat na to, že dá jednoho náhoďáka po odrazu od ruky, nebo že jí bude písklá pencle...
2022-10-07 08:47:11
Nějak mi připadá, že jak není na hřišti Araujo, tak není najednou žádnej lídr kterej by to vyburcoval. Zase jsme na hřišti jako bez jiskry
Barco10 Premium
2022-10-07 08:55:49
Ani nechcem vidiet ten zapas proti interu ved teraz este aj inzaghi bude v 16tke
jirkam Premium
2022-10-07 11:39:11
Měl by,se hrat čistý čas jak v hokeji, nebo basketu a,žádné zdrzovani by nebylo
2022-10-07 12:22:53
tak ono úprimne, hrať proti betonu je nesmierne zložité. Pokial sa nepodarí streliť rychly gol v prvom polčase, tak je to každou minútou ťažšie. Na svete je podla mna aktuálne len 1 tím, ktorý vie hrať proti betonu...Snad si každy domyslí ktorý tím mám na mysli
2022-10-07 12:47:10
Nemáme jediného hráča ktorý si dovolí strieľať z 16 -25 metrov. Pri zaparkovanom autobuse to je vždy riešenie. Žiaľ v Barce taký strelec nebol ani za Pepa - no vtedy to nebolo treba. Neviem či Xaviho držanie lopty je - nie je v takýchto zápasoch skôr nevýhodou. Strely z diaľky a strednej vzdialenosti sa dokážu poodrážať všelijako a dorážky ... Lebo kombinovať až do brány sa nedá : 20 nôh súpera v šestnástke.