Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
8JK8 Premium
2022-10-27 08:46:20
Najdôležitejšia bude psychická stránka veci pokiaľ sa Barce darí vypadáme ako najlepší tím na svete no pokiaľ príde ťažší súper vypadáme ako druholigista ako hovoril strýco Ernesto musíme sa naučiť trpieť ? lebo pokiaľ súper chytí nejaké to momentum máme obrovský problém sa s tým vyrovnať....
2022-10-27 08:47:30
Jasne ze nas6vyradili vlastne chyby individuálne chyby
2022-10-27 08:47:38
Xavi, Xavi, nie psychika, ale systém, ktorý produkujeme rozhodol. Uvedom si to, posledne to proti nám hral Real - stačí nás nechať utopiť sa a unaviť v prihrávkach, presing na vlastnej polovici a potom protiútoky a sme nahratí.
2022-10-27 08:48:45
Priveľké požiadavky? 250 finančných pak, 150m vyhodených na posily a ideme hrať Európsku ligu?? S takým investovaním to malo byť minimálne štvrťfinále LM...Xavi, pýtam ťa, zmeň ten štýl, nebuď tvrdohlavý a nechaj sedieť hráčov ako busi, nepohneme sa ináč ďalej...
2022-10-27 08:58:43
Myslim si ze La Liga sa vyrovna anglickej lige...( to nebolo najlepsie prirovnanie)
2022-10-27 08:58:54
S takouto hrou? O EL mozme iba snivat narazime na hocijaky nemecky tim tak vyradia nas uz v osemfinale , kym nezacneme hrat rychly fyzicky utocni futbal. Lebo toto bago mi fakt zacina liezt na nervy. Iba posuvame loptu a cakame kym sa super vrati na vlastnu polovicu a brania 11ti a z protiutoku dostaneme goly
2022-10-27 09:04:27
cítim sa dobre :) taký tu už jeden bol a práve ho Xavi nahrádzal..
2022-10-27 09:10:19
Kvalitu na LM ma iba Stegen Kounde FdJ Pedri Lewa....a to je malo
2022-10-27 09:11:24
Gavi Balde potrebuju skusenosti
Araujo casto zraneny
Ostatne zial nema na najsilnejsiu sutaz LM
2022-10-27 09:12:15
Busi,Pique,Alba pa pa uz v zime
Zvysok je priemer LaLigy
2022-10-27 09:16:56
Ten Xavi sa odstaví sám..Len Barca stratí čas.. Ked si clovek precita to z postzapasovej tlacovky, tak je tam par vecí, ktoré slepo obhajuje, zial vyzera to, ze nevidí chyby, ktore urobil..To sa moze zdat, ze o. K. Kazdy trener si presadzuje svoju ideu a treba si za nou stat. Ale zial Barcu toto neprivedie k titulom.
2022-10-27 10:06:53
No po tomto rozhovore som a len utvrdil v tom, že asi sa veľa na našej hre nezmení keď náš spôsob hry je úplne dávno "po funuse". S naším štýlom hry na milión prihrávok ďaleko od bránky súpera a super pomalým prechodom z obrany do útoku len ťažko budeme zdolávať top súperov ako Bayern,MC či PSG.
2022-10-27 10:25:19
Keby si sa nevolal Xavi tak letis už teraz, takto stratíme čas do leta, kedy by sme už mohli meniť štýl hry na moderný systém v neustálom pohybe a po strate lopty súpera okamžite nábeh 3,4 hráčov a nekompromisne trestať..ze uvidím nábehy a kolmé prihrávky, že hráči budú mať sebavedomie ísť 1 na 1 bez rizika straty lopty, že dostaneme gól z každého útoku, že budeme kopať roh, standardku a ja budem dúfať aspoň v šancu, že uvidím krídlo ktoré si zbehne do stredu otvorí krídelny priestor a príde presný prudký adresny center, že chudák Lewi nebude medzi 3 súpermi sám, že Dembele zo 6 prihrávok kopne 5 súperovi, že z 5 centrov 4 bud prekopne sestnastku alebo trafí prvého obrancu, že z 8 pokusov o dribling si to hodí 7krat do stredu a stroskota na prvom obrancovi
2022-10-27 10:41:52
La Liga že je na úrovni PL to nemůže myslet vážně ne? Real i Barca by měli problém udělat top4
2022-10-27 10:44:34
Toto je katastrofálna vizitka pre španielov zo štyroch postupuje iba jeden, boli časy keď Španielsko valcovalo, posledné roky La Liga padá
2022-10-27 10:47:19
Hlavní je se z toho nepo..at. Po takovým direktu bude těžký se na Valencii zvednout,ale po EC se to podařilo. V lize máme šanci+CDR.

Pokuď jde o LM,tak tam potřebujeme nutně RB a DM, zdravého Arauja a Gaviho a celej rok makat-pak i tam může bejt šance.

Jinak ale Balde je obrovskej příslib do budoucna. Včera velmi dobrej výkon.
2022-10-27 11:18:38
Ej ale pozrime sa kolko je tu trenérov???‍♂️ všetci aký múdri rozostavenie posti zle hráči zlý chlapci pošlite si rovno životopisi do FCB na post trenera.Xavi potrebuje čas ja neviem to naozaj niekdo myslel že teraz prídu hráči (za mna 2 dobre nákupi Kunde a Lewa)a príde Xavi a vyhrá sa LM?na začiatku a predsezonné zápasi tu všetci ospevovali Xaviho a teraz by ste ho vyhodili??‍♂️?.Samozrejme malo sa postúpiť v LM ale vypadli sme ide sa dalej je tu dosť nových hráčov potrebuje to čas aby sa zohrali to nejde len tak a hlavne sa musia zohrať a pochopiť Xaviho ak túto sezónu vyhráme aspon Laligu tak je to ok ak to bude uplne bez trofeje je to problém ale nevyhadzoval by som Xaviho dal by som mu ešte šancu (podla toho ako budeme na konci sezony) dobrý príklad je Arsenal a Arteta 1 sezona katastrofa a dali mu priestor a šancu a pozrite zatial su 1 v lige!aj keď neskončia 1 ale určite v top 5 áno čo je pre arsenal posledne roky ako hrali úspech každy tréner potrebuje čas Xavi nie je až tak mimo ako bol Setien toho mali vyhodiť po 2 dnoch ale Xavi je inde
2022-10-27 11:18:49
je to zvláštní že hráči pod Xavim dokáží hrát skvěle pokud se vyhrává ale jak přišla první prohra s Bayernem tak šlo hned sebevědomí do kopru. Nemůžeme se stále vymlouvat na repre a zranění. Výkon některých hráčů šel rapidně dolu např. Pedri.
Banana35 Premium
2022-10-27 12:12:40
Jeden ma loptu, ostatni stoja...a vy sa Xavi citite dobre? Posledne nieco hovoriace tlacovky mal LE
2022-10-27 12:27:51
Chlapci,trochu vychladnite a pozrite sa nato z vacsej dialky... Zlepsenie je znacne,oproti minulej sezone,to je bez debaty. Co sa tyka LM,tak naozaj sme nehrali zle na Bayerne a do polcasu mohlo byt 0:3 pre nas.
Ano,nehra sa na mohlo(chcel tam dat Lewa gol? )... Vcera opat poznacil zapas aj sudí,ta penalta tam mala byt,po kontakte DeLighta ,kolenom zozadu do Lewu (akoby posudzovali len prvy moment,to samotne vypichnutie)a asi by nabral iny smer zapas.
V com vidim ja naivacsi problem je,priliz velka cirkulacia hracov v obrane (kedy sa maju zohrat,ak ich neustale meni?)
O stredovej formacii ani nevravim. To je ako srať za pochodu a naozaj je prekazkou Busi,tam suhlasim,ze uz davno mal pisat pohladnice z USA a FDJ mal ovladat svoju poziciu,kde je najlepsi.
Pque mi pride,ze trucuje a el Clasico odflkol natruc,ze ho nedava hrat a ma so Xavim nastrbene vztahy.
Najlepsi v obrane nam chybal (Araujo).

A posledna vec: ozaj je len oktober. real ma teraz formu a ide ako pila,ale co bude na jar? Podla mna treba byt trpezlivi a na jar sa ukaze.