Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
AndreasGerardi Premium
2022-12-02 18:45:23
Na jednej strane sa tieto pravidla dajú chápať ako brzda proti prílišnému zadlžovaniu . No na druhej strane absolútne nereflektujú situáciu vo svete. Inflácia 15%, Elektrika a plyn drahšie o 300%, strata príjmu počas 2 rokov Covidu atd. Odkiaľ tie kluby majú získať kapitál navyše ak je veľmi malo zdravých firiem ktoré sú ochotne sponzorovať ? Ľudom reálne klesajú príjmy vďaka inflácii a to ma vplyv jednak na obsadenosť štadiónov ale aj na predaj merchu. Dalo by sa pokračovať . Tieto pravidla možno v horizonte niekoľkých rokov môžu mať pozitívny vplyv na zdravie klubov. Ale reálne koľko ich za 10 rokov v La Lige ostane a za to obdobie neskracujte ? Bude to mať veľmi neblahý vplyv na kvalitu samotnej súťaže ale aj na kvalitu Španielskeho futbalu ako celku. Očakávam brutálny kvalitatívny prepad ligy.
2022-12-02 18:46:16
??????
2022-12-02 18:56:29
Tebas, bratranec toho zasatkovaneho sasa z PSG, ti dvaja musia byt vzdialena rodina uz len kvoli tomu, ako nenavidia Barcu...pravidla su fajn, ale toto je uz dpc matematicka olympiada a nie futbal
2022-12-02 19:18:27
Ja sa už fakt teším na odchod Tebasa z la ligy. Snáď čoskoro. Neviem kedy to dôjde aj klubom v lige, ktoré môžu hlasovať o Tebasovom odvolaní, keďže každý klub ma jeden hlas. Nemali by čakať jak naši socios s Bartomeom. Ešte rok, dva bude liga pod Tebasom a bude vyzerať ako Barca po odchode Bartomea.
2022-12-02 22:36:18
Zadlzene timy nemozu podpisat hraca na 2 a viac sezon? Takze len na 1 sezonu?