Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-01-01 07:55:39
Zvlaštny pristup, právo na názor má každý hoci aj neobjektívny. Z minima vyťažili maximum, no vyhlasiť o Lahozovi niečo také sa vymyká normálnemu vnímaniu. Naopak si myslim, že Lahoz by mal byť suspendovaný na niekoľko zápasov a nemal by pískať zápasy Barcelone ani žiadnym Kataláncom, vidím tam silnú osobnú antipatiu. V kontexte upadajúcej La Ligy ako by upadali aj výkony rozhodcov......
2023-01-01 08:03:52
No pán tréner ma rovnaké vnímanie sveta ako pán rozhodca, som zvedavý ci tento zápas ktorý posral totálne Lahoz bude riešiť Tebas lebo to nie je normálne ze každý zápas s Lahozom je jeho ONE MAN SHOW a predstavenie ako co najviac a najrýchlejšie dat dole Barcu, on keď nám píska mame minimálne 6 žltých plus ako darček prihodí aj červenú s penaltou
2023-01-01 10:01:21
Pane bože, veď to bola iba remíza ?
2023-01-01 10:11:43
Nemyslím že ten rozhodca má antipatie k barce. On je všeobecne idiot ktorí nevie pískať. (Viď. MS) Nerozumiem že toto niekto nevidí a nechá ho pískať.
2023-01-01 12:04:05
.....jeden z najlepsich rozhodcov na svete a madricky sud - jeden z najhorsich na svete/ lebo povolil hrat Lewovi/.....
2023-01-01 13:38:44
Výkon rozhodcu Lahoza v včerajšom zápase moc smrdí buď skorumpovaním rozhodcu alebo jeho nekompetentnosťou. Já skôr sa prikláňam k psychickej nepohode Lahoza k čomu ma privádza aj hanebný jeho výkon na MS v zápase Argentína Holandsko. Mal by byť odstavený na určitú dobu od výkonu rozhodcovskej činnosti.
2023-01-01 15:45:54
Lahoz je idiot, ktorý, ktorý vždy chce ,aby sa po zápase písalo iba o ňom nie o zápase, ktorý rozhodoval ani o mužstvách zo zápasu. Nesvojprávny kokot!!!
2023-01-01 17:07:40
Vážený fandovia, keď náš "prďús" postúpil na MS so svojím "provokatívnym a agresívným" manšaftom cez Holanďanov, tak nám rozhodca vyhovoval, teraz už nie. Barca musí zlepšiť premieňanie šancí, rozhodca s tým nemá nič spoločne.