Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-01-05 08:20:45
Nebuďte smiešny veď Xavi je spokojný
2023-01-05 08:27:52
Myslim, ze s tymto sa da len suhlasit. ?
2023-01-05 08:44:19
Nebola to taka nuda ako som cakal. Mna to slusne pobavilo. :)
2023-01-05 08:53:33
Kritizovať Kessieho, ktorý prakticky nehráva mi príde už trocha moc, aj spolu s Depayom. Jediné pozitívum, že sa vyhralo. Negatívum, klub ktorý má rozpočet ma úrovni okolo 2 miliónov € drží krok s Barcelonou, dokonca bol v niektorých fázach hry lepší a to Barcelona hrala s minimálne 8 hráčmi základu je na zamyslenie sa.
2023-01-05 08:59:04
Ja si myslím, že keby Xavi nasadil kompletne zostavu z béčka plus napríklad Fati a Gavi tak by sme s kľudom vyhrali 2-3:0. Pretože tí by tam lietali a mali motiváciu ukázať sa. Keď som videl ako sa tam Depay a spol prechádzajú mi bolo zle.
2023-01-05 09:01:06
Espanyol 3.1. s Celtou Vigo našťastie vypadol, takže už nás nemá kto zastaviť.
Vlastne ešte je tu nebezpečné kvarteto mrzkých arbitrov.
Del Posero Grande, Hernandes na druhú, Chil Má Namazáno a náš najväčší obľúbenec Maťko Laos Kambodža.
btw v takomto zápase vidno ktorí z hráčov sú ozajstný feil.
2023-01-05 10:00:44
Zopakujem sa: Keď sa súper dostane na 20m od našej brány 4x za zápas a my z toho dostaneme 3x gól tak je niekde chyba v našej obrannej činnosti.
Veľmi podobný priebeh malo za posledné dva roky strašne veľa našich zápasov. Súper má proti nám brutálnu efektivitu útokov.
Ešte v jednom sa zopakujem: VŽDY po repre pauze máme rozhasenú spoluprácu hráčov a pokles výkonnosti jednotlivcov. Plus zvakneme mať po repre pauze pomerne veľa hráčov na maródke - to teraz našťastie nieje.
Torresa by som sa zbavil čím skôr. Má výborný pohyb, výber miesta, je rýchly... Ale v koncovke zlyháva takmer vždy plus sedí mu viac hrať z pravej strany kde sú lepší aj Dembo aj Raphina.
Fati sa včera konečne chytal. To je pre mňa druhé pozitívum včerajšieho zápasu. Prvé je že sme vyhrali.