- nevyužité šance do 30.minuty
2023-01-09 06:56:15
vlastne zazrak, ze sme ziskali 3 body..2. polcas sme zlyhali snad vo vsetkom.
2023-01-09 08:04:50
Do času, keď sme dali gól sme boli jednoznačne lepší. Po góle sme začali doslova brániť jednogólový náskok. V zápase boli najlepší (podľa mňa, nemusíte s tým súhlasiť) Gavi, Pedri, Dembelé, Stegen a Araujo. Najslabší resp. neviditeľný Fati a veľmi slabo zahrali tak FDJ ako aj Busquets. Záloha stratila strašne veľa lôpt a FDJ neviem či počas zápasu dal 3-4 presné prihrávky. Kessie v zálohe je veľmi pomalý a ťarbavý, jeho hra ide neustále kvalitou dole. Zápas aspoň ukázal, že pokiaľ nehrá v obrane Araujo tak máme v obrane chaos (Araujo je vzorom bojovnosti) a tiež sa ukázalo, že jedinou možnosťou v prípade Fatiho je hosťovanie. Jeho som si všimol v prvom polčase keď zahodil šancu nastrelením obrancu a potom až keď striedal. Ak tento chalan nezačne na sebe (hlavne po psychickej stránke) pracovať, tak skončí niekde v druhej lige. Príjemne ma prekvapil aj Balde. Hrá naozaj veľmi dobre vzhľadom na jeho vek.
2023-01-09 08:26:02
Štatistika strát lôpt v prvom polčase - záložníci 17. Busquets a De Jong po 3,Gavi 4, Pedri 7.Zaujímavé je ,že prvých 20 min druhého polčasu sme sa dostávali na súperovu polovicu iba odkopmi a po vystriedaní Fatiho a DeJonga sa hra čiastočne vyrovnala.