Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-01-15 23:17:33
Taky dobry zapas som v podani Barci uz dlho nevidel. Vybrorna zaloha, obrana a Dembo dneska prekvapil celkom. Neskutocni Gavi, Pedri a aj Balde. Konecne sme aj vedeli drzat kontrolu nad zapasom a nie hned po gole na svoju polku a zacat betonovat. Dufam ze im toto vitazstvo doda sebavedomie a budu takto hrat castejsie. ???
2023-01-15 23:19:18
Takýto gól by Barça uznaný nemala... Ale inak súhlas. Plus doplním, že dnes Barça oživila TIKI-TAKU! Real nevedel, kde a čo robiť. Nebolo to ešte ono, ale bolo to vidieť ??
2023-01-16 07:11:49
najlepsie: barca, najhorsie: real. zapas pevne v rukach cely cas, jasna dominancia, real bez pressingu. kroos mal 3x loptu:) inak bolo jasne vidiet, ze mladi hraju dopredu a stari to tlacili dozadu na istotu.
2023-01-16 07:42:10
Vcera bol rozdiel najma v zalohe, kedy bol Busi konecne ten spravny leader a chudak Luka len tahal nohy, zial ten jeho vek sa uz musi ukazat, najma ked necely mesiac spat odbehal cele MS...Zaroven nada mlada puska Gavi totalne zatienil Camavingu a Frenkie hral o dve triedy lepsie ako Kroos. Takto sa ma dominovat...a ako si Ronald drzal na vodzke Pripiciusa bolo ukazkove, stoperi na jednicku, Blade no comment - co zapas, to lepsi vykon. Najviac ma to mrzi za Marca, ten gol bol zbytocny...snad nas tieto tri tazke a najma vyhrane zapasy za posledny tyzden nakopnu a vezmeme si este aspon ligu a skusime tu EL. Visça!
2023-01-16 08:17:51
Baldé je neskutočný podklad LaMasie. Včera v defenzíve 100%, najprv Valverdeho a potom Rodryga si namazal na chleba. A keď si to hodil okolo Carvajala tak som si hneď spomenul na Daviesa z Bayernu. Výborne hral.
Pedri s Gavim sú extratriedy už teraz.
2023-01-16 08:25:40
A ešte jedna vec. Neviem prečo sa nehovorí o Koundem ako to bol fantastický nákup. Po dlhom čase "vačší nákup ktorý sa vydaril. Do defenzívy priniesol pokoj,istotu. S Aruajom sú neskutočná dvojica.
2023-01-16 08:43:28
Balada baldeho galapředstavení gaviho standard lewagolskiho Pedri je dožvejkal
2023-01-16 09:05:49
Za mňa tiki-taka bola konečne účelná a namieste za stavu, keď sa vyhrávalo a mala teda aj zmysel. Gavi neskutočný výkon, ale pre mňa hrá hlavne Pedri luxusne a už teraz, v tak mladom veku, podobne ako don Andres!!! ? Vamos!
2023-01-16 23:57:29
Konečne dobrý zápas s dobrým výsledkom, takéto zápasy chceme vidieť... super výkon od mladých ?