Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
lojzo Premium
2023-01-16 00:41:21
Tak konečne super výkon, na ktorý sa pozeralo veľmi dobre a teším sa, že to bolo proti Realu, ktorý si prakticky nekopol. Len aby nám to vydržalo ďalej a opäť nám nenapršalo do nosa.
2023-01-16 07:05:56
Ako vravim najlepsi tiiimový výkon za posledne roky. A prave toto otvara otazniky nad tym preco zahrame raz za cas fantasticky a v zapati sa prepadneme do podpriemeu. Toto musia zrejme pomazane hlavy v klube cim skor vyriesit.
2023-01-16 07:32:18
Velmi sa tesim z nasho vykonu a vitazstva. Naozaj. No treba si uvedomit, ze na to, aby sme tento titul vyhrali nam stacili 2 zapasy. Jeden sme zvladli po priemernom vykone a druhy po skutocne jednoznacnej dominancii pocas celeho zapasu. V EL, CDR a LL budeme musiet prejst cez dalsich tazkych superov a nebude nam stacit jeden vynikajuci vykon. Preto dufam, ze takyto futbal uz budeme hrat stale, a ze to nebola len jednorazovka vcera. Visca!
2023-01-16 07:50:27
Tak z tej výhry som nadšený nielen kvôli tomu výsledku a prvej trofejí túto sezónu, ale predovšetkým preto, že sme predviedli super výkon proti ťažkému súperovi od ktorého sa dúfam odrazíme lebo presne takáto hra nám môže priniesť nejaké tituly. Ešte vždy sa dá ale zlepšiť ale sme asi na dobrej ceste
2023-01-16 08:58:20
Výhra proti rivalovi poteší avšak oveľa viac ma teší výhra trofeje celkovo. Áno superpohár možno nie je najprestížnejšia trofej v Európe ale pre mnoho mladíkov je ich prvá v seniorskom futbale a mohla by ich nakopnúť ešte viac. A zrejme úplne najviac ma teší to že sme skúsili systém kde sme nemali 2 klasické krídla a fungovalo to výborne. Práve toto by mohol byť recept ktorý budeme môcť používať častejšie vzhľadom k (ne)kvalite našich krídel.