Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-02-16 23:38:53
Ja som bol tiež naštvaný. Nie všetko mu vyšlo, ale dral trávu, bojoval, presoval a bol pri oboch góloch. Bolo vidno, že veľmi chce.
2023-02-17 07:13:05
Ved aj ja som sa rozculil, a to nezvyknem tak reagovat. Xaviho vysvetlenie je uplna sprostost, bez urazky.
2023-02-17 07:53:10
Za mňa má plus aj za tú nahnevanú reakciu (v tej situáciu mi to prišlo prirodzené) aj za jej kľudné vysvetlenie.
Ale Xavi to tiež dobre okomentoval. Myslím že to zvládli obaja dobre.
paprik Premium
2023-02-17 08:12:59
Musíme si priznať,že Xavimu to včera nešlo....ale je to mladý tréner a tiež ma nárok robiť chyby
2023-02-17 09:28:41
Xavi robí experimenty v zápasoch, kde by ich robiť nemal, v najdôležitejších zápasoch musia hrať hráči, ktorí majú najlepšiu formu a schopnosti hrať s Alonsom a Albom bola obrovská chyba, striedanie Raphinhu tiež, keď sa konečne dostal do zápasu a posledných 10minut mal skvelých, aj tie jeho striedania v lige, kde pravidelne strieda obrancov nie je dobrých, ja viem, že naša lavička je najlepšia na defenzívny línii, ale do nej sa nesiaha pokiaľ nie je zranenie alebo keď chcem vymeniť ofenzívneho obrancu krajneho za defenzivnejsiu alternatívu, naša lavička je veľká bieda Ferran aj Fati nemajú na to, aby momentálne nahradili hráčov základnej zostavy