Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-02-16 23:34:28
Dnes si dovolím nesúhlasiť, čo sa týka zostavy a striedaní.
2023-02-16 23:56:06
No zhrňme si zápas nebudem tvrdiť že xavi to poriadne neposral s obranou to že Alonso bol na ihrisku keď cristensen bol schopný hrať to mu proste nejde nevydknut čo sa týka albu na to mu nepoviem ani slovo jeho nasadenie a zámer som chápal problém je ale to že všetky tieto rotácie v zostave a pokusy sú produktom jednoduchého faktu a tým je že nemáme pravého obrancu schopného hrať na tejto úrovni to je celý problém ďalší fakt je že to že Barcelona hra španielsku ligu v ktorej posledné roky nie sú peniaze ani kvalita ich na európske zápasy nikdy nepripravy európsky štandard čo sa tých rýchlosti vytrvalosti a výdrže je niekde úplne inde tie z Barcelony spĺňa len pár hráčov načo nám je hráč ako lewandovski keď naši kridelny hráči nevedia poriadne centrovať nahrávať a otvárať priestor ? Neviem ako ostatný ale ja nevidím absolútne žiadnu šancu na zmenu v budúcom roku ligy majstrov myslím si že ak vyhráme ligu a budeme v prvom koši tak sa nám podarí postúpiť zo skupiny a prvý tým nás vyradí ak ligu nevyhráme a budeme v druhom koši tak to zasa bude existenčný bol o postup zo skupiny ktorý môže skončiť zasa európskou ligou Barcelona potrebuje pravého obrancu a nie nejakú záplatu ale kvalitu aj keby to šlo na úkor predaja torresa a fatiho a potrebuje poriadne ľavé krídlo a poriadneho atletického stitoveho záložníka miesto busquetsa
2023-02-17 00:17:09
Neviem čo videli video rozhodcovia keď nie tu ruku nerozumiem tomu
2023-02-17 06:25:25
No jak je vidět, tak Xavi si myslí, že Gavi může hrát v odvetě.... Až zjistí, že kvůli kartám nemůže a že nemá 3 záložníka, tak přehodnotí šance na OT:
Dle mě jsme bez Pedriho,Gaviho a Dembeleho úplně bez šance. Ta záloha co nastoupí bude prostě hrozná.
2023-02-17 07:02:17
to striedanie raphinu za ferrana nakoniec nebolo az take zle, na konci sme ich dobre zavreli a mali aj sance...fatimu by som dal jednu vychovnu, lebo jeho nasadenie a intenzita v zapase je slaba a pri presingu po strate lopty sa sprava ako messi v zapasoch, ked sa mu nedarilo
2023-02-17 07:08:05
Suhlasim, ze to mala byt 11ka, no absolutne nechapem, preco sa Xavi rozhodol pre rotaciu zrovna v tomto zapase. A este to aj obhajuje... ? "Myslím si, že je skvelé, že je Raphinha nahnevaný." ?! "Raphinhu som vymenil, pretože sme potrebovali čerstvých hráčov. Každý si zaslúži šancu a myslel som si, že je to pre tím veľmi potrebná zmena. Ferran priniesol intenzitu a veľa vysokého pressingu."?! Bud je to chyba v preklade, co pravdepodobne nie je, alebo Xavimu preplo a momentalne zije v kocurkove. Toto povedat...
2023-02-17 07:50:13
Pre mna su najlepsie perly:
c1: Sergi je na tomto poste alternatívou. Dominuje v pozičnej hre a veľmi dobre rozumie načasovaniu tretieho futbalistu. Je dynamický. Môže nám toho veľa dať.
c2: Koundé odohral dobré stretnutie
Kounde z troch zapasov dva vlastence a vcera par krat tak zazmatkoval, ze bol zazrak ze nebol z toho gol...neviem co ten chlape cini.....
2023-02-17 08:16:34
""S remízou som spokojný. Manchester City " ..... City?
2023-02-17 08:54:41
Ja keby som novinár tak by som sa spýtal či by nebolo jednoduchšie rotovať obranu v nedelu proti Cádizu, ktorý pri všetkej úcte je oveľa menej nebezpečný dopredu ako ManU