Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-02-17 09:53:51
Takže ruka nebola možná vidieť ale "faul" na Rashforda už bol. Ajajaj Erik, Erik aj to slovné spojenie, že " dominovali sme" mi príde vtipné. Od 75 minúty nevedeli kde im hlava stojí a mali obrovské štastie že nedostali gól na 3:2
2023-02-17 09:56:21
Teraz sa United hrajú ako keby aj oni boli okradnutý, ale kdeže. To nebol ani faul, čiže žiadna červená ani byť nemohla. To Barca bola okradnutá o penaltu po čistej a jasnej ruke od tela, kde lopta zmenila smer.
AndreasGerardi Premium
2023-02-17 10:23:44
Ja nerozumiem jednej veci. Oni mohli streliť 4 góly, aj keď mali 3 tutovky a z dvoch dali gól. Xavi im to umožnil úplne tragickým zložením obrany. Ale beriem, mohli dat viac gólov. Lenže Barca ich nemala? Len za posledných 15 minút sme mohli sami streliť 3 góly a nemohol by povedať ani popel. V com konkrétne boli lepší? Možno v rýchlejšom prechode do útoku. Ale nepaci sa mi, že to hodnotí jednostranne a pritom sami United môžu ďakovať Bohu, že neprehrali.
exo12 Premium
2023-02-17 10:39:13
Chlapec asi pozeral iný zápas
2023-02-17 10:41:40
Je to bieda tieto vyjadrenia a dehonestuju ich vykon (lebo nepozeraju na supera a ich vykon)...taktiez na penaltu bolo aj drzanie lewu od varana hned na zaciatku zapasu, drzal ho mozno 2 sekundy, kym loptu neodkopol jeho spoluhrac
2023-02-17 11:04:19
Tieto trapne reci o rozhodzoch horela nasa obrana a ter stegen akurat vcera nezachyal alo vzdy ten gol bol na jeho ucet,ale nevadi sance sa vzdy vytvoria aj druhe muzstvo,ale penalta po ruke mala byt bola jasna faul na rasforda nebol vobec neviem kde ten plesaty dilino bere ze cervena bol to zapas ktory mal skoncit o gol pre barcu lebo tam to bude tazke bez zalohy ale pride Busquets verim ze tam vyhrame a chuti sa uz Lewandovski,ale kounde vcera bol dost mino netreba rotivat obranu treba nechat to co funguje vcera zmeny ocividne nepomohly
2023-02-17 11:21:58
ty brdo, sudnost odletela este skor nez oni
2023-02-17 12:53:06
Sice mi chvíli trvalo než jsem našel live stream a přišel o cca15min, ale asi jsem sledoval jiný zápas - dominance ??? - Tak každý si pod tím asi představujeme to svoje... A pokud tak vidí i posledních cca 30minut zápasu, tak bych chtěl vidět zápas kdy MU trpí a nedominuje :-D
2023-02-17 13:31:46
Co chcel to videl a co nechcel nevidel ...
2023-02-17 15:02:04
Kým tréneri budú mať takto neobjektívne hodnotiť zápasy tak si za VAROM budú robiť čo chcú keby povedal a priznal chyby aj na druhej strane tak možno by sa to riešiť muselo proste po každé keď zapnem v telke nejaký futbal vždy sa smejem na tom Vare veď to vyzerá niekedy jak keby sú tam opice za tými kamerami nech sa na mňa nikto nehnevá ale keď to takto má fungovať tak to bude dobré akurát tak pre ľudí čo sedia v Uefe a budú si plniť ešte viac vačky