Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-02-20 06:40:54
Xavi a ostatný tréneri ho dostali do tejto situácie keď ho stále dávali hrať na pravú obranu kde je slabý podpriemer v zálohe hra dobre len to by Barcelona musela mať pravého obrancu
2023-02-20 08:26:34
Tak na kamarády vždy člověk kouká trochu jinými brýlemi. To samý Busi, bez něj je ta naše hra mnohem modernější, nezdrzuje se to ...
2023-02-20 09:30:11
Tento génius v kádri Barcelony, ktorý je taky výnimočný, že naňho nikdy neprišla a ani nepríde žiadna ponuka a celu svoju kariéru sa dokáže priemernostou a podpriemernostou pretrtkat zostavou
2023-02-20 11:25:07
Uvažoval som, či sa to oplatí sem písať, ale oplatí. Väčšinou nevieme hrať proti betónu, a ani ten, ktorý je podľa Laportu "lepší než Mbappé", to nikdy nedokázal zmeniť. Nebudem hovoriť o tom, ako včera hrali hráči, u ktorých ma dobré výkony neprekvapujú. No chcem spomenúť Ferrana a Roberta, ktorí zohrali v útoku najpodstatnejšiu rolu. Myslím, že si za včerajšok zaslúžia trpezlivosť a úctu, aby mohli ukázať čo v sebe naozaj majú. Proti betónu sú obaja zrejme efektívnejší než zbytočne velebený Dembelé. Len musia hrať tam, kde aj patria. Za mňa klobúk dole.