Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-02-24 05:43:16
Říkejte si co chcete, ale mě celý dvojzapas bavil. Bylo vidět, že proti sobě hrají 2 skvělé týmy s dobrou formou a popravdě to mohlo skončit jakkoli. Jestli ještě někdo bude tvrdit že rukopis Xaviho není poznat, tak je vážně naivní. Jasně, když jsme hráli doma, vysely otazníky nad základní 11 a je škoda, že se nám nepodařilo ještě 1 gól dát. A přesto, s citelnou ztrátou našich borců Pedriho s Gavim (a samozřejmě Ousmane) si včerejší záloha zaslouží potlesk, stejně jako zbytek týmu. Za tu bojovnost, odhodláním a chtíč poprat se s tím. ManU nejsou žádná ořezávátka, navíc mají skvělého trenéra. Zápas prostě bavil, nikdo nic nevynechal a prali sme se na každém kousku hřiště až do závěrečného hvizdu. Mrzí mě že nejdeme dál, ale klukům patří poděkování za super fotbal! Visca
2023-02-24 06:23:10
Vyhrať bez Gaviho a Pedriho by sa rovnalo skoro zázraku ,ale značný podiel na vypadnutí má aj Xavi. V prvom zápase poskladaním našej obrany a v druhom striedaniami. Súper pošle v druhom polčase 3 čerstvých hráčov a on strieda až 70 minúte a na Ihrisko pošle nášho najlepšieho hráča z predzajuceho zápasu a trageda Raphinhu nechá odohrať skoro celý zápas a neviem prečo neprišiel na Ihrisko Alba ,ale Alonso.
2023-02-24 06:41:39
Bez výhovoriek a začne výhovorku keby...keby hrali Pedri a Gavi...možno keby hral Erikson bolo by to 3:1...keby...
Ale nevadí. Výsledok 1:2 s MU nieje zlý ale v celku vypadnúť zo skupiny LM , následne z EL je slabota. Pre príjmy katastrofa...
2023-02-24 06:46:05
z vypadnutia niesom az tak nasraty. bol to vyrovnany dvojzapas a postupit mohol aj jeden aj druhy. teraz hlavne sa sustredit na ligu a CdR.
2023-02-24 06:54:52
ma pravdu. chybali nam fakt klucovi hraci. cakal som ze to bude jednoznacny zápas ale prvy polcas sme to dobre zvladali. paci sa mi nas pressing aj klud na lopte vacsi ako kedysi. skoda ze sme neboli v plnej sile ale ideme dobrym smerom.
tunno Premium
2023-02-24 07:09:29
Navzdory absencii klucovych hracov to bol vyrovnany dvojzapas. Potesi, ze vcera vsetci hraci 'once de gala' podali kvalitne vykony (az na Lewu).
2023-02-24 07:30:39
Nechce sa vyhovárať, ale kvôli absencii... V prvom zápase chýbal Xavimu len Busquets a Dembélé. United chýbal Antony, Ericksen (okrem Casemira najdôležitejší záložník), Martinez (najlepší stopér), McTominay a Sabitzer. Ten Hag striedal len raz, lebo nemal prakticky koho, aj to vybehol len Garnacho, 18 ročný objav. Napriek tomu uhrali výsledok.
2023-02-24 08:06:01
Vzhledem k absencím a soupeři (aktuálně určitě nejlepší, kterého jsme v 1/16 EL mohli vyfasovat) to za nás katastrofa rozhodně nebyla. Nasazení, vůle, snaha, ale i kvalita... všechno se konalo. Pro nezaujaté možná ještě hezčí dvojzápas než pro zainteresované :)
Přesto jsem byl na konci strašně zklamanej, kvůli těm všem souvislostem (zranění klíčových hráčů, peníze,...) snad ještě víc než jindy. Barca by mohla začít na eshopu prodávat nějakej "evropskej balíček" s antidepresivama a něčím silným na spaní. Se slevou pro dlouholetý fanoušky :-)
Tak aspoň ta liga a snad domácí pohár!!! ;)
2023-02-24 08:07:50
viete co mi tu v tomto zapase chybalo? pique na hrot v poslednych 10 minutach on by to tam dajako vselijako dal… ved ma lepsie zakoncenie ako vacsina utocnikov 😁😁
2023-02-24 08:34:11
Mimochodem.. Bosák na ČT, to je čím dál horší. Komentuje to jak ples Ústavu jazyka českého a aby to kompenzoval, prokládá to svýma teoriema na základě zkušeností z okresního přeboru před 150 lety. A hlavně nemá Barcu nijak nastudovanou (jako my :-)), takže většinu podává zcestně. Kdybych byl strejda, kterej se na fotbal podívá jednou za měsíc, tak A) mi to stačí, B) bych tomu věřil. Čímž mě to štve ještě víc. No nic, asi jsem zaujatej :-)
2023-02-24 08:39:49
Obávám se, že Barce ujíždí vlak a to hodně rychle.
Dnešní fotbal je o penězích a ty ona nemá.
Takovy velkoklub jako je barca se nemuze vymlouvat, že chyběl Pedri s Gavim( dva mladíci) musí mít náhradu.
Měli by dojít 2-3 hotový hráči a na to nemají peníze.
Včera to bylo jasně videt. 1.poločas dobrý,ale MU na to reagoval,udělal pár změn a zapas vypadal jinak a to barca momentalně nemuze,protoze ty hráče nemá, kdyz tam da Fatiho nebo Alonsa, tak to moc změna k lepšímu není !!!
2023-02-24 09:28:23
Ok, beriem, že nám chýbali Pedri, Dembo a Gavi. Dať v takej situácii o gól menej ako dobre rozbehnutý ManU ma až tak nesere, ale povedať, že Kessie hral veľmi dobre?!? Je to veľký chlap, vie si prikryť loptu a možno aj vyhrať súboj, no včera som ho tlačil očami pri obrazovke, vždy, keď sa snažil rozkotúľať. Možno je to len dojem (a niekde by som našiel štatistiku, že dal tretí najrýchlejší špritn), no pripadal mi veľmi pomalý a nemotorný :/
2023-02-24 12:10:29
Chyba mi u Xaviho sebakritika a aj kritika vykonov, ktore neboli dobre. Preco si nevie priznat, ze druhy polcas nijako nezareagoval na zlepsenu hru United? Mozno keby urobil zmeny este pred druhym inkasovanym golom tak by sme mali sancu , ale to su uz dohady. A hlavne prvy zapas mal vziat na seba, kedze zmenil zohratu obranu. Aj kritika niektorych hracov je na mieste, nie len tlapkanie po pleci ako vsetci hrali dobre a pritom tam bolo par jedincov, o ktorych sa to nedalo povedat. To, ze sme hrali vyrovnane zapasy s Interom a Bayernom a MU je pekne, ale ani jeden sme nevyhrali. Minimalne domace zapasy by sme mali zacat vyhravat inak sa postupuje tazko.