Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-02-27 12:27:59
Keď sa darí tak sa darí... Úprimne som presvedčený, že Pedri je väčšia strata ako Lewa. Ale stále.. ak by som niekomu z našich útočníkov veril že dokáže vymyslieť niečo aj on sám a to aj napriek tomu že je z formy bol by to práve Lewa takže som veľmi zvedavý čo predvedieme vo štvrtok keď nebude k dispozícii ani jeden z nich...
2023-02-27 12:33:33
Dembele, Fati a Lewa sú zranený. A Raphinha najbližší zápas v lige hrať nemôže pre žlté. Bude to v najbližšej dobe zaujímavé. Hlavne aby Ferran vydržal zdravý. Nehovoriac o tom, že chýba Pedri a pre žlté bude mať v lige stopku aj Gavi.
2023-02-27 12:36:14
Jak sa vraví na posraného aj hajzel spadne. Jediné pozitívum ktoré sa dá z toho zobrať je dúfať, že mu pauza prospeje a vráti sa vo forme
2023-02-27 12:37:30
Čo trepeš lewa je najlepší strelec ligy a kto ho nahradí to rozhodne tréner ktorý už by mohol držať hubu lebo každý druhý zápas má kartu toľko nenazbieral ani za kariéru 🤣 proste to je jedno kto ja verím lebo som fanúšik toho erbu a nie messiho ani úspechov ja som ten ktorý je vždy pre naše farby Visca Barca
2023-02-27 12:49:23
A rozprávky bol koniec . Amen
2023-02-27 13:02:08
a kedy sa zranil? pri odchode z ihriska?
2023-02-27 13:02:30
Chudák Lewa. Strašne tvrdo hrajú na neho. Neviem či sa to zdá len mne ale ... Lewa sa len pozrie na niekoho a už mu pískajú faul. A zase jemu musia nohu odtrhnúť aby odpískali faul 🤦‍♂️
2023-02-27 14:32:07
Můžeme si za větśinu zranění bohužel sami, rotace byla nula a hráli jen ty stejní hráči dokola, protože každý zápas byl důležitý……To hlavní je ale že nemáme vůbec konkurence schopnou lavičku, proto chápu že Xavi nerotoval. Teď se to vše sečetlo……….byla to jen otázka času, ale že se to sešlo skoro vše najednou to je teda síla, to jěstě i ten titul bude velmi tězký. S naší lavičkou se teda dost bojím následujících zápasů, ale fandit a věřit budu jak vždy!!!!
2023-02-27 15:09:24
Nevadí, je tady Depay, kterému Xavi dával poctivě šance, aby byl ve formě a teď může nastoupit. Jo vlastně... On byl pro Xaviho totálně zbytečný a nedával mu ani pár minut v závěru a tak ho nechal jít pryč, protože máme útok obstaraný asi jinými hráči.