Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-03-09 10:15:30
Nemôžem si pomôcť ale myslím si, že by sme sa mali viac zohrať a nie opäť vymeniť nejakých hráčov. Takto hráči s vidinou, že pôjdu preč sú pod neustálym silným psychickým tlakom, ktorý sám o sebe spôsobuje, že robia chyby a nehrajú vôbec v pohodovej mentálnej stabilite. Ja viem, veď berú veľké peniaze tak by to mali zvládnuť. Ale nezvládajú. Napriek tomu vedieme LaLigu, zohrávame sa isto inak by sme predsa neviedli.
2023-03-09 10:29:19
Kunde Araujo Garcia Alonzo vracia sa Lenglet Umtiti načo ešte stredného obrancu Lenglet Umtiti predať a kúpiť pravého obrancu a hlavne ľavého útočníka lebo Fati a Ferran sú zatiaľ úplne mimo a Raphina hra lepšie na pravom kridle a ešte kúpiť náhradu za Lewandowskeho toho brazilcana
2023-03-09 11:52:26
Ked som vcera pozeral na Bayern, tak som im normalne zavidel mladych rychlych hracov ako Coman, Davies, Musiala, ktorych ziskali za bagatel.... Nehovoriac, akych maju nahradnikov - Cancelo, Gnabry, Mane, Sane.... Musi sa im uznat, ze obchody vedia robit...
2023-03-09 13:05:42
Podľa mňa na žiadne 😀 Pri pomyslení na ten dlh čo má klub 😀
2023-03-09 16:49:02
Riešiť by mala v 1. rade predaje a platy. Lebo byť 4. V Top EU ligach s výdavkami na platy a hrať 1kolo v EL a potom len domáce trofeje si nedovolia ani ropaci a šejkovia..pritom v lete bola Barca jedna s najaktívnejších na prestupovom trhu. Takéto výdavky na platy a nevedieť predať hráča aspoň za 30-40milionov je priam až žalostne...treba radikálne zmeny v prestupovej politike. Čas plynie a peniaze tiež. Ja som stále názoru, aj keď ma zase každý pošle do Madridu, ale je treba predať niečo veľké čo zachráni klub. Lebo klub a jeho budúcnosť je viac, ako chvíľková radosť.
Araujo, Balde, Gavi, Pedri, Fati,sú cesta, len chce to čas a na ten z Vás nik nemá trpezlivosť no sú najlepšia investícia...hraju za minimum, nie kupovať pokus/omyl hráčov, ktorý už nejakú priemernú kvalitu majú, ale nik nevie zaručiť či západnú...90% nezapadla a ich cena padla do straty. Fandím Barcelonskej akadémie, to klobúk dole a plný rešpekt. Madrid má čo závidieť ale prestupova politika je hnus a katastrofa, ktorá najviac ťahá klub do dlhov. S tým už treba skončiť. Taký Lewandovsky...tiež stál páky a stratu príjmov ale na koľko ? Ešte rok-dva a zase bude treba kúpiť útočníka...a točime sa v kruhu