Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-03-20 12:47:24
Všetci ho už čakáme. Najlepšieho futbalistu všetkých čias 🏆
2023-03-20 12:54:51
Môj osobný názor je taký, že sa potrebujeme posilniť v útoku na krídlach, aby sme mali útok dostatočne silný na top tímy v LM (len Lewa nestačí), ale ako dobre vieme peniaze na to nie sú a aj keby boli, tak ešte nutnejšie je zohnať možno to DMko za Busiho a RB aspoň poprípade ako záloha za Koundeho, keďže už aj Roberto viacej hráva v zálohe. Už by som ani nepovedal, že je Roberto dvojka na RB a myslím, že Xavi ho tam už ani nechce. Preto rátam, že Messi je momentálne ta najlepšia posila do útoku a resp. zadarmo, ktorú môžeme ako tak získať. Čo si budeme hovoriť dvojica Lewa-Messi by vedela naháňať strach ak by fungovala.
2023-03-20 13:30:36
ten chlapec úplne stratil pamäť -- dobre sa pamätám, ako strelil realu gól v madride
2023-03-20 13:46:12
Messi už opravdu ne. On dokáže bejt ještě v některých zápasech nejlepší viz MS, ale tam se maximálně vyburcoval a zbytek roku dost slabota. Těžko s ním v týmu můžete hrát třeba vysoké presování. Navíc pravá strana v podobě Dembele,Raphinha je hodně dobrá.
Dle mě jsou jen tři pozice kde je potřeba posila a to Levé křídlo,DM a RB. Doufám, že tohle budou teď naše priority.
2023-03-20 14:08:05
Teraz si spominam na tu chemii mezi messim a pedrim a Bolo by to skvele
2023-03-20 15:30:17
Čavte borci. Messi podľa môjho názoru by využiteľný bol. Presne otázka je ako by to riešil tréner v oblasti obrany kde ho treba. Ako teraz pouziva RW ako primarneho obrancu kde až za nim stojí RB a bohove sa mi to páči, tak to by musel nejak vymyslieť ale uz len pre to meno a jeho úspechy by bolo krásne ho tu mať. Inak tymto systémom hrali aj Francúzi ale Demba po polčase stiahli lebo to nezvladali ako tým. Mali na neho velke očakávania. Kým Barca ho ma iba na faul alebo otravovanie, nečaká že urobí ozaj profi zákrok. Na to su tam obranci.