Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-04-14 09:33:39
Garcia mal ako stoper asi najlepšiu rozohrávku čo som u stopera videl, čo je pri DM v Barcelone velmi dôležitá vlastnosť. Som presvedčený že ak ešte potrenuje môže byť na DM v Barcelone viac ako platný. Túto pozíciu vie navyše špičkovo zahrať aj FDJ.
Preto dúfam že Busquetsovho 30M platu sa konečne zbavíme.

RB je pozícia ktorú musíme toto leto konečne kvalitne posilniť. Tam nás to tlačí najviac..
2023-04-14 09:52:30
garcia, ako nahradnik za fdj. s bussym sa uz dufam nepocita. RB + LW, ale naozaj hracov na tie posty:)
2023-04-14 09:57:18
Nič v zlom ale keď som čítal ten článok len som sa chytal za hlavu čo za bludy tam tak poprvé slnieckari ak si myslíte že ukazovateľ toho že má hrať Garcia DM bol ten sranda zápas proti tým dedinským supakom kde Barcelona vyhrala 4:0 tak to sa rýchlo preberte a tie bludy v článku o Tom ako nie je rýchlosť v strede poľa taká dôležitá tak vám poviem jedno príde prvý super európskeho kalibru v lige majstrov a s touto filozofiou pobali Barcelone kufre ešte pred odvetou to že Garcia môže stačiť na 5-8 dedinských mužstiev v slabuckej španielskej lige nemení nič na Tom že v tomto tyme nemá čo hľadať a Barcelona by sa mala na čele s vedením aj trénerskym štábom prebudiť do reality roku 2023 lebo europske štandardy futbalu sú niekde úplne inde preto rok čo rok dostáva Barcelona hanebné potupne výprasky sprava zľava a nebyť faktu že to tu Messi posledných 5-6 rokov držal nad vodou hrávali by sme s touto filozofiou európsku ligu pravidelne
2023-04-14 10:47:13
Ako kľudne ako náhradník k FdJ na DM to môže byť celkom dobrá voľba