Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-05-03 10:36:40
DeJong ozaj výborný.
2023-05-03 11:18:48
Najlepšie sú známky vždy pre MAtSa ten aj keby tam vyliečil 5 ľudí a chytil 6 penalt dostane max 7 hodnotenie, nemyslím práve tento zápas ale vo všeobecnosti sú jeho hodnotenia veľmi smiešne vzhľadom na to koľkokrát zachránil a mal vysoké percento presnosti prihrávok
2023-05-03 11:20:36
Nech sa ešte niekto smeje, ked poviem že FDJ je náš najlepší a najvšestranejší záložník.

Môžme ďakovať bohu že sa ho nepodarilo nasilu vyhnať do MU.
2023-05-03 11:40:06
xavi: busquets je pre mňa kľúčový -- v čom bol kľúčový včera?
2023-05-03 12:01:54
Fati byl i včera zase fakt špatný. Ani druhý poločas nebyl lepší. Když se náhodou dostane do šance, tak nastřelí prvního protihráče nebo střela jde mimo. Nebo tam překáží ostatním viz šance Pedriho. A na konci jak běželi 4 naši hráči do otevřené obrany, kde byli myslím jen 2 hráči a on místo nahrávky to vezme na sebe a vystřelí a úplně mimo. Pak sám nad tím kroutil hlavou. Zrovna jemu si myslím, že by hostování pomohlo i když u většiny to pak znamená konec. On by potřeboval hrát fakt každý zápas, jinde by na něj nebyl takový tlak a třeba by se rozehrál. Jeden rok takhle někde být a pak se vrátit a vidělo by se.
2023-05-03 12:18:10
najlepsi bol balde do prichodu fatiho. naopak slabo pedri, okrem luxusnej lopty na de jonga. najslabsi komentator - netusil, preco isiel gavi dole..
2023-05-03 16:04:43
Napriek tomu, že Xavi dáva na LB priestor Baldemu, je podľa mňa Alba ešte stále väčším prínosom. Zásadný rozdiel je v tom, že Balde sa vždy snaží vyviesť loptu až k 16 tke súpera , prípadne sa predriblovať až do brány, ale s minimálnou efektivitou. Väčšinou príde o
loptu, prípadne odcentruje ale takmer vždy nepresne. Alba prihrá loptu a beží do voľného priestoru za obranu a odtiaľ centruje alebo ako jeden z mála hráčov okrem útočníkov strieľa na bránu. Včera po jeho príchode sme si dokázali vynútiť väčší tlak, ale priel k tomu aj Dembo.
2023-05-04 07:50:40
Pobavilo ma hodnotenie Busquetsa, že vraj "spoľahlivý, elegantný". V zápase pokazil množstvo prihrávok a nevymyslel jednu poriadnu prihrávku do výhodnej pozície útočníkom. Zviezol sa počas zápasu ako "čierny pasažier". O Fatim to s hodnotením asi mysleli žartom. Veď ten pokazil čo mohol a nedokázal streliť gól ani s desiatich metrov, naviac vypichol loptu Pedrimu vo vyloženej šanci, keď sa už Pedri chystal vystreliť. Sebec je raz a navždy sebec. Silou mocou chcel byť za hviezdu večera!!!
2023-05-04 08:49:28
Vůbec by mi nevadilo, kdyby příští zápas hrál vepředu Dembele s Raphinou a Lewa zůstal na lavici...