Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-05-21 20:12:12
OMG :)) Klauni zo Sachtaru a Dynama :)
2023-05-21 20:13:20
Komentár bol vymazaný kvôli porušeniu kódexu diskutujúceho.
2023-05-21 20:38:58
Robo netrapos aj ty. Toto nech si riesi Dominik Sasek a podobni...
2023-05-21 21:42:05
Podakovat sa ruskym fanusikom nie je v mojich ociach problem. To ma akoze kazdy rusky obcan byt zodpovedny za konanie rezimu? Toto je futbal, nie politika, tak sa trochu schladme, ludia.
Marian Premium
2023-05-21 22:22:13
Sme globálny klub s fanúšikmi po celom svete. Každému z nich sa patrí poďakovať za podporu. Aj ruskému. Aj izraelskému. Aj ukrajinskému. Aj americkému. Aj každému inému…
Proste každý si to zaslúži . Politici a ľudia, ktorí ťahajú v zákulisí za nitky, ktoré tých politikov riadia, nech idú do péčka. Hasta la vista, komunista, imperialista, globalista…
2023-05-21 22:35:18
Peťo 333 píšeš, že si bol všade a niekde aj 3x a potom dáš argument, že za Purinovej vlády sa Rusko prepadlo z 2 miesta asi na siedme.
Prepáč , menej cestovania a viac študovania. Ono je to totiž naopak.

2023-05-22 02:05:07
Čítal som si zopár komentárov a došlo mi z vás až zle .... velebit rusov alebo rusko v tomto čase je ako keby ste kedysi potodporovali fašistické nemecko (prečo píšem aj rusov ?! Lebo ticho podporujú vojnu... poznám mnoho rusov a kým sa ich to životné nedotkne tak to vôbec neriešia ako taká show ktorú si občas pozrú...pfuj ) dúfam, modlím sa , prajem si nech prejdete nejako osvetou lebo stojíte na nesprávnej strane dejín a raz vám z toho bude rovnako zle ako mne je teraz vás ... a teraz k tomu tomu článku... nevidel som to video/rozhovor v každom prípade vyjadriť vďaku rusom v tomto momente je nezodpovedné už len preto lebo ich vedenie zneužíva akýkoľvek priestor na vlastnú propagandu ktorú im zrovna ti dvaja poskytli... v tomto prípade šachtar a doneck je úplne na mieste keď to kritizujú keďže dennodenne im bombarduju mesta (zničené životy športovcov, štadióny...) za mn odobrať kapitansku pásku Robertovi po takom prešľape....
2023-05-22 07:06:56
rád by som vedel, ako by sa tváril ten český diskutér, ktorého už po práve zmazali a písal o vyje... ukrajincoch, , keby mu báťa putin zbombardoval matičku prahu, pozabíjal civilov, znásilnil ženy, skrvavil deti, pokradol chladničky a mrazničky a keby si potom ťažkal, ktosi by napísal čosi o vyje... čecoch, ktorí si myslia, že sú stred sveta
2023-05-22 14:09:10
Vy ste sa tu stretli banda tupych proruSSkych kolaborantskych tupcov obhajujucich diktatorskeho bunkermidgeta a jeho tupu luzu z kremla jooj ale by sa vam zilo pod ich nadvladou joooj a keby vas krasne bombardovali by ste im este aj dakovali vy tupci strasne sa na vas smejem fuh ale chvala bohu korupcia, nevzdelanost a brutalna nekompetentnost russkych hlav z kremlinu ukazali v akom stave je ta ich megalomanska pseudomaticka rus padimajete sudruzi? A este aby som nezabudol Slava Ukrajine herojom slava!!!!
2023-05-23 00:19:48
Tí putinofili vantha, tunno a Suarez by boli aj vtipní, keby to nebolo celé smutné. IQ 60 všetci traja dokopy aj s topánkami (bez topánok ešte menej), informácie čerpajú z jedného YouTube videa a blahovych článkov xD
Najvyššie vzdelanie základná škola, a zo strednej ich vyhodili, lebo opisovali od spolužiakov aj ich mená. Smutné kam sa to Slovensko dopracovalo. Ale má to jednu svetlú stránku, kedysi by ľudia ako oni hádali uhlie, alebo boli vystavení v cirkuse. Vďaka pokroku z toho hnusného západu ale môžu teraz svoje názory (čítaj sračky) písať na internete.
2023-05-23 11:19:02
tupček si sám, eli vantha a riadny -- lekárska veda pozná niekoľko Druhov pôrodu -- na gynekologickej koze, na lôžku, do vody.... ty si zvláštny prípad -- teba rodili priamo dolu
hlavičkou na betón