Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-05-26 13:13:59
Prečo nechceme skúsiť Arnau Martinéza zo Girony? Cena cca 20 mega.
2023-05-26 13:51:12
Keď si zoberieme, že kto je aktuálne k dispozícii na trhu - cena/výkon. Tak ak je týchto 40M pravda. Možno by sa dalo dohodnúť a rozložiť tento prestup na 30+10 s tým, že tých 10M by boli odohrate zápasy, úspechy tímu a pod. Foyth za 60 je nonsens. Arnau by mohol byt cool za 20M , to by som tiež bol rad a ako posledný Frimpong ktorého cena bude podľa mna na úrovni Foytha ak nie viac no u neho sa celkom obavám smerom dozadu.
2023-05-26 14:04:00
Říkám si, proč třeba na poslední zápasy nezkusit i někoho z béčka. Kdyby se podařilo začlenit nějakého odchovance, nemusel by se shánět další bek, těch už tu za ty roky bylo a ani jeden se nechytil. Odchovanec by to mohl vyřešit, za zkoušku by to stálo
2023-05-26 14:37:06
Za Foytha chcu tusim tiez okolo 40 melonov...tak to potom ovela radsej Cancelo.
2023-05-26 15:08:18
Toto je no brainer za 40 mega takého hráča so skúsenosťami dobrým vekom a hlavne kvalitou čo je ešte aj univerzál nikde nezoženieme Barcelona by mala po ňom hneď skočiť
2023-05-26 16:00:50
40 mega za Cancela je úplne spravodlivá cena pre obe strany. Len aby za 40 mega ho nestiahol pred nami Bayern. Taký Foyth by nás stal 58 mega čo ma odstupnú klazulu a je neporovnateľne kvalitou inde v horšom slova zmysle ako Cancelo. Frimpong by stál tiež 35 mega + asi, ale je ešte neskúsený. Arnau Martinez 20 mega z Girony, ale ten nejako vypadol z potencionálnych možností na RB.

Kolem a kolem je Cancelo za 40 mega prestup, ktorý musíme vykonať a mal by mať prioritu hneď za prestupom DMka a rovnako by mal dostať prednosť pred Roquem. RB treba, Koundeho nespokojnosť vyriešiť presunom na CB.
2023-05-26 16:35:17
Guardiola by ho nikdy nepredával no začal hrať na 3 obrancov. Cancelo je momentálne najlepší pravý a aj ľavý bek (v City hral ako bolo treba) na svete - môj skromný názor), má perfektný vek, skúsenosti, techniku dokonca i streľbu z diaľky (naši to vôbec nevedia)... V Bayerne všetko horí aj preto sa Cancelo mal problémy uchytiť na 100% okrem toho nehrajú systém Pep - Xavi sa o to snaží. Brať, brať, brať ! Nezvyknem sa už zapájať do diskusií ale toto mi nedalo 😀