Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-11-20 07:34:27
Keca, keca, keca aby bol za dobreho.....
2023-11-20 07:55:46
Trénerove vyjadrenie pokladám za neskutočné alibistické chrapúňstvo. Aj laikovi muselo byť jasné, že k vážnejšiemu poraneniu kolena došlo už pri tom prvom incidente. Okamžite ho mal vystriedať. Na tom, že sa Gavi vrátil na ihrisko, sa vo veľkej miere podieľal adrenalín a jeho odhodlanie - veľmi chcel. A trénerova bezohľadnosť. Dovolím si tvrdiť, že aj lekársky tým, ktorý neprotestoval a dovolil Gavimu sa vrátiť sa zodpovednosti nevyhne. Takíto ľudia v špičkovom športe memajú čo robiť.
marko31 Admin
2023-11-20 08:08:49
jasné, že sa to môže prihodiť hocikomu a v akejkoľvek situácii, ale prepána, čo tak trošku chrániť svojich najlepších hráčov... ešte keď sa jedná o tak mladého chlapca, ktorý hrá zápas čo zápas či v klube alebo repre, dám mu vydýchnuť aspon v takomto bezvýznamnom zápase. nemali by sme ukazovať prstom na nikoho ani hľadať vinníkov, proste sa to stalo, ale vidím, že naozaj žiadne poučenie. Pedriho zničili, teraz to isté robia gavimu. je ťažké pre mňa pochopiť že na takej úrovni to tí ľudia nevidia. tu jednoducho neplatí že cím si mladší, tým viac znesieš. jedna dve takéto sezóny a je po kariére. snad sa gavi zotaví a vráti sa minimalne v rovnakej forme ako doteraz. drž sa chlapče.
2023-11-20 10:48:56
vyborne, palec hore, taketo alibisticke sracky pustat z ust...ked moze rotovat, tak tam necha mladeho chlapca, o ktorom vie, ze hra skoro vsetko v klube, lebo nie je na vyber, tak preco by sme ho neodpalili v podzdiganej repre v zapase o nic...