Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-12-05 09:09:56
Poviem to takto. Je to individualne ocenenie. Na jednej strane hrac, ktory dal 60 golov( co je jasna individualna statistika) a vyhral 2 timove trofeje v Spanielsku, a ba druhej hrac, ktory vyrazne prispel k 4 (Dobre si pamatam?) timovym titulom a pomohol dostat narodny tim do finale MS. Sneijder vyhral treble v Taliansku a jeho rola bola rozhodujuca, no bol to Diego Milito, kto strielal viac golov za Inter. Dalo by sa povedat, ze viacero hracov si zasluzilo vyhrat v roku 2010, medzi nimi aj Sneijder, no hlasovalo sa najviac v prospech Messiho. Keby bol Sneijder skoncil druhy, pochopil by som jeho frustraciu o trochu viac, aj ked tych 60 golov muselo nejako zavazit. No on skoncil az stvrty. Nebol to síce velky rozdiel v percentach, no bohuzial to nedopadlo dobre zo Sneijderovho hladiska. V celku si urcite zasluzil viac nez 4.miesto, a urcite mal byt vyssie umiestneny nez napr. Xavi.
2023-12-05 09:46:17
A o tom, ze si Holandsko zasluzilo vyhrat vo finale MS by som na jeho mieste mlcal. 2 protiutoky s Robbenom (boli to velke sance) za cely zapas? Oproti x v prospech Spanielska? Holandsko bolo akurat tak lepsie v zbierani kariet v roznych farbach. A sam Sneijder bol fakticky neviditelny.
2023-12-05 11:30:28
Ano tento hlod o tom ze to měl v roce 2010 dostat Sneijder mě baví dodnes. Hráč který nebyl ani ten nejdůležitější hráč té spanilé jízdy Interu. A druhý půl rok toho kalendářního roku neměl ani bůh ví jakou formu by to měl dostat no. To bych si z Interu vybral jiný borce, kterým bych to dal :).
2023-12-05 18:34:57
Mal vyhrat messi a preto aj vyhral. Aj ked som prial ten rok andresovi. Messi bol individualne o level vyssie.