Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-01-25 12:55:39
Zmena trénera je jediné riešenie po tom všetkom. Xaviho som mal rád ako hráča, ale ako tréner nie je ešte schopný viesť mužstvo ako Barcelona.
2024-01-25 13:53:32
Uvarit steak z vody sa neda. Neviem co tu ludia cakaju. A iny trener by MOZNO vytazil o trosku viac. Ale o vela viac by to nebolo.

Barcelona NEMA PENIAZE. Nemaju na hracov. Ved sa tu vytiahli z akademie za posledne 2 roky 5-6 hraci z ktorich niektori uz su AJ hraci zakladnej 11. Gavi, Balde, pomaly Yamal... Teraz uz hral Cubarsi, Fort, dokonca AJ Guiu, v tazkych zapasoch, proti Betisu, proti Athleticu. To nie je Almeria. To su TOP teamy La Ligy.
Zraneny su Gavi AJ Raphinha. Araujo AJ Christensen hraju na hranici zdravia. Pedri kvoli zraneniam bez formy. Romeu co na Barcu vobec nema. V realite len Frenkie De Jong je extra trieda. Ma idealny vek, skusenosti, formu a zranenia ma len kratkodobe. Inak ten team nie je na takej urovni, ci uz zdravotne, ci uz skusenostami. Len na "papiery" to vyzera silne.

Si akoze myslime ze 16-18 rocny chlapci tu zacnu vyhravat tituly behom prveho roka? Je to process a tento rok proste treba ratat s tym ze nebude ziadna trofeje. Najlahsie sa dal dosiahnut Pohar. Na ostatne Ani mysliet netreba.

Treba skoncit v TOP4 a popri tom by mladici mali nabrat skusenosti. To je vsetko co sa da tento rocnik a mozno AJ na buduci cakat.

Trener to nezmeni.
2024-01-25 15:34:48
Konkurence schopný kádr??Myslím že by si měli přestat lhát a podívat se holé pravdě do očí,prostě jsme v Pr… a musíme začít něco dělat,aby jsme se z toho dostali….
2024-01-25 18:24:18
Barca nebojuje o trofeje, ale o prezitie...
2024-01-25 18:42:35
Vedenie Barcelony zostáva "veľmi pokojné", pretože videlo "konkurencieschopný tím". Barça "je stále v hre o dve trofeje" a "má káder na to, aby o ne bojovala". = 😂😂😂😂😂😂😂. . 🥲🥲🥲🥲🥲... 😩😩😩🤯🤯🤯🤦🤦🤦🤦