Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-03-22 10:13:54
Ja by som tuto variantu privital, mozno to nevyjde ale urcite to nebude taky pruser ako Oriol :D
2024-03-22 10:21:33
Mne sa paci kombo Lobotka-Anguissa. Lobotka je isty na lopte, ale v obrannej faze ma podla mna trochu rezervy, co vyvazuje silovy Anguissa. Ako cisteho defenzivneho zaloznika by som ho do Barcelony nechcel, ale keby sa spravila nejaka taka chemia, ako to je v Neapole, tak by som Stana privital. Myslim, ze ma nato hra za klub formatu Barcelony. A ak by bol za rozumny peniaz, co ale nebude, tak preco nie. Moj nazor.
2024-03-22 10:42:59
Hrozne bych cesku ale i Slovensku pral abychom meli zástupce v Barceloně (ne jen v basketu).. nevim jestli na to lobotka ma..proti barce se mi libil snad nejvic z Neapole. Myslim ze jako zaloznik do rotace by byl dobry..ze zakladu gundo,jong, gavi ci pedri nema koho vytlačit. Ale v nasi aktualni situaci kdy je zdravy jen gundo by byl 2.nejlepsi zaloznik a dostal by spoustu minut.
2024-03-22 11:18:35
ďalší zdroj: podcast "VAR" Boli tam hostia obaja majitelia FairSport. Presne toto od slova do slova tam vraveli.
2024-03-22 12:05:22
Mam rad Stana, ale Barcelona potrebuje tvorivú a odvaznu krv akou je napr aj Gundo.
Stano je dosť opatrný a váhavý a menej sa snaží o kolmosť. Dosť to hádže do strany.
Neviem,mne sa to vôbec nepozdáva, my potrebujeme niečo viac.
2024-03-22 12:55:12
Jasuerk si prihrieva polievcoku , teraz, ako boli vo VARe na podcaste aj so spoluvlastnikom Fairsport Pawlom, tak bolo vidno, kto je manager a kto len prihrievac teplej vody...Lobotka v Barcelona nema zmysel
2024-03-22 14:44:59
Ak by Stano prišiel tak až najskôr od novej sezóny. A vtedy by už mali byť v cajku Gavi s Pedrim. Vzhľadom na to plus že šetríme kde sa dá kvôli Cancelovi aj Felixovi o jeho prestupe silno pochybujem. Ďalej súhlasím s tým, že on posiela dosť lôpt alibisticky do strán a nechcem aby sme sa k tomuto štýlu hry na istotu vrátili. Pilo mi to krv posledné tri-štyri roky. Ale toto by sa podľa mňa asi vedel Lobotka odučiť.