Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-03-22 19:00:52
Tak nech si zoberú naspäť a ak by sme ho mali kúpiť ,tak jedine za takú cenu ,akú nám oni zaplatili za Suareza.
2024-03-22 19:24:04
Nebo jak koupili Villu … nabídka by neměla být vyšší než 15 mega … však ať si jej klidne nechají 😂
2024-03-22 19:29:22
Ako ľavé krídlo bude treba nejako vyriešiť a na návrat Fatiho to z vysoká nevyzerá. Osobne som si predstavoval príchod Estevaa s tým, že by on, alebo Yamal hrali z LW, ale asi aj ja začínam pochybovať, že jeden z nich by tam dokázal hrať tak dobre ako na RW. Očividne na predražených hráčov ako Kvara a Leao nebude, čo je aj možno dobré. Felixova cena musí byť nižšia ako napr. za takého Nica Williamsa, ktorý by sa nám v opačnom prípade oplatil viac ako kúpa Felixa. Takto treba pristupovať k jednaniam s Atletikom. My máme aj iné možnosti, ale v ich prípade, že sa im niekto ozve, že chcú Felixa a že tam Felix bude chcieť tiež je menej pravdepodobná.
2024-03-23 08:21:03
Pochopiteľne. Tiež by som nechcel mať hráča, ktorý hrá proti mne a má vo zvyku mi pravidelne dávať gól. 😀 Radšej predať, nech to menej bolí. 😁