Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-04-19 08:50:04
Velmi hlupy clanok naviac hlupo nacasovany. To akoze urobil vhybu tak tu mas za trest ta predame .... Pfffff. Ze by to fungovalo ako na pieskovisku ? Ty si mi vzal gulicku ja ti vezmem lopaticku.....
2024-04-19 09:15:28
Ako dobre bol vylúčený spravil chybu beriem to všetko ale proste toľkokrát hral výborné a my ho pre to predáme
2024-04-19 09:19:44
Pre mňa nonsens uvažovať o predaji, je to pilier obrany. V každom našom úspešnom tíme bol hráč jeho typu - Puyol a neskôr Mascherano.
2024-04-19 10:04:54
Hmm. A ked predame 50% zakladu aky bude ciel v dalsej sezone? Stred tabulky alebo skor zachrana? Predať treba vedieť s rozumom ako to robi nas rival perez.... nebal sa pustit ronalda za 100 mega lebo vedel ze ma nahradu. Vacsinou ked predava barca tak je to pod cenu a ktomu nemame este ani nahradu na ten post :D
2024-04-19 12:22:23
To by bola katastrofa stratiť Arauja a práve keď do Realu MBappe
2024-04-19 12:23:24
Príde
2024-04-19 12:57:32
Tento článok nemá pevný základ. Je nemysliteľné, aby tak kvalitného hráča ako je Araujo Barca hneď dala na transfer listinu len kvôli jednému nevydarenému zákroku v zápase LM?!?!? Nelogické a prehnané tvrdenie autora článku. Okrem tohto článku som nikde inde nečítal o tom, že by Barca chcela predať Arauja a vlastne prečo by ho predávala ???? Pre jeden nevydarený zápas? Takých zápasov už mal každý hráč Barce za sebou počas svojej kariéry neúrekom. Potom by v Barci hrali už iba mladíci s LaMasie!!!!
2024-04-19 13:21:20
Je zaujímavé, ako sa takéto články vždy objavujú v čase, keď sa niekomu nedarí a/alebo spraví veľkú chybu. Preto tu teraz hneď máme 2 také články, jeden o Araujovi a druhý o Cancelovi, ktorí to v utorok poriadne pohnojili. Pred nedávnom to bol Frenkie, predtým Felix, atď, atď. To máme veriť, ako tu niektorí už písali, že stačí mať jeden alebo pár zlých zápasov, aby sa daný hráč predal? A to máme predať polku našich lepších hráčov naraz? A kto nastúpi namiesto nich, Laporta a Deco? Nič sa nestane, ak sa tu žiadne články neobjavia nejaký čas. Radšej jeden článok každých pár dní ako takéto nezmysly. Na dobré veci sa čaká.