Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2025-08-06 10:57:55
A kto bude mať z tohto určite osoh ? Zase len právnici .....
LaBrie Premium
2025-08-06 10:58:25
Len také zamyslenie...čo mu pomôže, že by maródoval len tri mesiace, v Barcelone si už pravdepodobne do lopty nekopne...aj keby bol zdravý...ako odmenu za jeho chovanie...ísť proti klubu a čakať že bude naďalej hrať? Ťažko...
Rasto Premium
2025-08-06 11:04:03
Absolútne ho nechápem. Veď keby to boli 3 mesiace, ako tvrdil, dosiahol by to isté a férovo. Takto je zrejmé, že to buď bude dlhšie alebo má v úmysle robiť obštrukcie, keďže tuší, že do brány sa už asi nedostane.
2025-08-06 11:22:14
On si chce vydobiť reputáciu, peniaze a miesto v repre tým, že zo seba bude robiť chudáčka v médiách. V Barcelone skončil
2025-08-06 11:25:36
Ozaj, v klube neexistuje žiadne PR oddelenie? Je žalostné, ako žiadnu tému nedkomunikujú a jedine raz za čas sa vyjadrí Laporta, ktorý len trepe ako typický politik
2025-08-06 11:33:45
Rozviazat zmluvu.Nevidim v tom ziadny rozdiel,ci bude uplakanec sediet na tribune a tie prachy dostane,alebo vypadne okamzite a prachy dostane tak isto.Okamzite sa tohto burica zbavit.Pre dobro kabiny
2025-08-06 11:40:45
Pokiaľ Stegen neustúpi zo svojich podmienok, tak mne to tak vychádza, že nakoniec bude chytať Peňa alebo Kochen, pretože Stegenovými obštrukciami nemôžme zaregistrovať tak Garciu ako aj Szczeszného a jedinými, ktorý sú zaregistrovaní sú Peňa a Kochen. Iba ak sa podarilo na poslednú chvíľu uskutočniť aspoň jeden významný predaj napr: Christensena, spomínaného Peňu alebo niektorého z dvojice Casado a Fort.
2025-08-06 11:46:14
Bude to ešte zaujímavé ....úprimne tu sa nedávam ani na stranu sľubu ani stegena.... Netušíme čo prebehlo 2 roky dozadu keď predlžoval zmluvu a ako to bolo teraz komunikovane .... Ako správanie stegena nie je OK ale ak si zoberieme aj správanie klubu pri odchode xaviho tak tiež to bolo nezvládnuté .... Takže ťažko povedať
2025-08-06 11:59:42
Neschvalujem jeho konanie ale zamýšľam sa nad ním. Ostal v kkube v najhorších časoch, rozložil si zmluvu aby pomohol klubu prežiť a zranienia neriešim. Nesprival si žiadne úmyselne a za žiadne nemôže ani hráč ani klub. Klub naopak odmietal diskutovať s hráčom o jeho odchode. Teraz zisťujeme že mu chýbal zápas k bonusu 3 milonov €...vy vravíte vraj...ale kto vie viac ako on, čo mu sľúbil klub keď mu pomáhal a odkladal si plat a bonusy??
Nikto nevidíme do jeho osobného prístupu v jednaniach zmluvy z odkladania platov, bonusov a tak tiež kauze PN. Stojí za ním stále väčšina šatne...tak asi si madridisti lebo nevedia to čo vieme mi na fóre...klub si nerobí peknú reklamu s jednanim s hráčmi a preto by bolo ideálne, keby obaja orazeny kohúti: Stegh a Laporta prestali riešiť veci formou buď/alebo...ale začali spolu komunikovať ako ľudia a dohodli sa. Sorry ale klub vyvinul veľkú snahu mediálne riešiť Stega ešte pred jeho príchodom do klubu, takže za to že te to na titulkách téma číslo jedna, je chyba aj klubu.
Obe strany spravili nesprávne kroky a obe strany je potrebné na dohodu. Taký je môj názor. Hádzať vinu len na jedného je pekne pokrytectvo. Ale to je len môj názor
2025-08-06 12:07:10
Každý zabúda na Garcíu. Neregistrovaný mladý brankár, ktorý je číslo jedna nie v bráne,cake na titulkách novín. Očakávania preto nebude mať ako bežný nováčik. Ale rovno tlak. Dúfam preto, že tak vyspelé ako má reflexi, bude mať aj sebareflexie a vedomie. Lebo sa bojím že ak mu nevijdu prvé 2-3 zápasy, tak všetko to nadšenie z jeho príchodu môže klubu viac ublížiť ako pomôcť
2025-08-06 12:22:30
Stegen trucuje a v Barce si vybojuje tak max tribúnu nič iné klub, by mu umožnil odchod možno aj zadarmo keby sa správal normálne, nedostal 3,5 melka a je nasratý na to, nasratý je aj na to že prišiel mladý brankár a nemá istý post jednotky a ďalšia vec mi príde ako úplná kravina že on keď nechce nemusí podpísať správu od lekárskeho tímu atď aby šlo ku La lige príde mi to ako nonsens totálny lebo on nechce a nemusí tak načo on je doktorom a určil že o 3 mesiace je zdravý ako ryba po druhej operácii chrbta a po skoro ročnej maródke po operácii kolena ešte bude skákať do klubu nečudujem sa že chcú právne kroky, respekt má byť obojstranny hlavnou chybou bolo že predtým než prebehol nejaký rozhovor sa pustili do médií veci, no hold ak mal nejakú šancu sa dostať do brány Barcy tak teraz si ju zakopal úplne
2025-08-06 13:13:00
Stále to isté. Finančné sračky a ter Stegen zlý ? Trvá to od bývalého prezidenta a Laporta to nedokázal zmeniť. Ter Stegen to má vyriešiť ? Ostuda klubu !!!!!